reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca Linia Grudniówek- bez komentarzy

sms od cwietka:-)

"Dzisiaj o 4.20 urodziła się Ida. Poród SN od 1. Mała waży 3720, ma 54cm i 10 pkt. Jest prześliczna i ma czarne włoski" :-)
 
reklama
Odp: GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!
wpadłąm tylko na chwilke pochalic sie ze ja juz jestem po wszystkim miałam wam napisac jak po poniedziałkowej wizycie u lekarz ale sie nie udało urodziłam piekna mała Kalinka 7.12.2010 łepek czarniutki teraz jestesmy juz w domku porod przebiegł błyskawicznie ale to opisze ładnie później 3 godziny w szpitalu i mała była z nami da sie przeżyc Pozdrawiam wszystkie dziewczynki w dwupaku
 
sms od Aga_2605:

"o 13:50 na świat przyszła Amelka, waży 4000g i mierzy 54 cm. urodzona przez cc, pozdrawiamy wszystkie ciocie i maluszki z bb"
 
sms od :) Anki :)

Dziś, 10 grudnia o godzinie 10:38 przyszła na świat przez cc nasza Alicja. Waga 3450 i 10 pkt. Dochodzimy do siebie :) pozdrowienia dla wszystkich z BB :)
 
Sms od SALOMI:-):
Arlenka jest już na świecie, wczoraj o 17.26 wykonałam decydujące parcie i z pomocą nożyczek wyszła na świat ku mojej uldze i naszej ogromnej radości, nie miałam znieczulenia. Od 9 były już takie skurcze co 4 minuty a o 15 rozwarcie na 10 i parcie, główka była dość wysoko przez pełen pęcherz, którego nie dalo się cewnikowac przez częste i mocne skurcze:szok: Ogólnie poród koszmar heh a szycie i wyciskanie jeszcze gorszy, już w sumie nie pamiętam bólu:-)

Niestety są problemy z Arlenką:
Niestety ma wysokie leukocyty i crp zrobili jej bania z krwi i moczu na wszystko możliwe plus wymazy, w tym z pępka bo zaczął dziś cuchnąć:szok: jest jakaś infekcja ale nie wiadomo narazie gdzie, ma wbity wenflon w główkę i podawane 2 rodzaje antybiotyków:-( No i zaskoczyła nas rozmiarem:szok: 51 cm i 3700g :-)

Trzymajmy mocno kciuki, żeby dziewczyny szybko wyszły zdrowe do domu!
 
Sms od Agbar z 11:00

Jestem w szpitalu. Wody odeszły, skurcze co 5 minut, coraz silniejsze. Rozwarcie takie sobie. Mam nadzieję, że mój syn dziś przyjdzie na świat. Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek:)

Całkiem możliwe, że Młody jest już na świecie, bo o 13:00 Agbar do mnie dzwoniła. Niestety nie miałam przy sobie telefonu. Jak tylko się czegoś dowiem - dam znać!
 
Kolejne wieści od Agbar sprzed minuty:

Ja też w szpitalu. Na ginekologii. Ten uparciuch nie chce wyjść
"Też" bo my dziś wylądowaliśmy na neonatologii z żółtaczką...
 
sms od *yvona*:

"Dzisiaj 11.12.2010 o 12:08 po ekspresowym porodzie urodziłam 4140g i 61 cm córcię :) Czuję się dobrze i jestem przeszczęśliwa, że mam poród za sobą. Pa" :)



gratuluję :)
 
reklama
Do góry