reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca Linia Grudniówek- bez komentarzy

reklama
sms od ag29
"Cześć o 18.37 przyszedł na świat Mateuszek. Waży 3 kg i ma 51 cm. Cesarka straszna, boli mnie wszystko :( . Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn z BB "
 
sms od misia26
"Alek urodził się 3.12 o godzinie 13.05 waga 4320g długość 60 cm poród sn szybki i bezbolesny z zzo. Alek pozdrawia i całuje ciocie z BB :)"
 
wyczekane wiesci od Bodzinki:

Fifi urodził się wczoraj, waga 3109, 55cm, widziałam go chwilkę bo tu mama idzie na salę pooperacyjną bez dzidzi. Dziś powinien być ze mną, pomału dochodzę do siebie.
 
Dziewuszki rozmawiałam z Bodzinką chwilkę przez tel., powiedziała, że czuje się jakby przelecialo po niej stado słoni chociaż i tak o wiele lepiej niż za pierwszym razem. Z Fifim wszystko w porządku dostał 10 pkt, troszke martwiła się czy nie bedzie miała problemów z karmieniem bo przez pierwszy okres dostawał butlę ale na szczęście wszystko w porządku. Jesli wszystko bedzie ok wyjdzie do domu we wtorek, pozdrawia serdecznie wszystkie dziewczyny z BB :) To tak w skrócie ;-)
 
Sms od JOAMAR:

Hej jestem na ip wody odeszły, 2 palce rozwarcia. trzymajcie kciuki za mnie i Madzie

Dziewczyny trzymamy mocno kciuki, żeby Madzia była już dzisiaj przy mamusi:-)
Dodam jeszcze że Magda ma
50 cm i 2910g
 
Ostatnia edycja:
reklama
sms od renczysi:
"siedze od soboty w szpitalu i wegetuje. Nic sie nie dzieje zero skurczy i jakichkolwiek innych objawów zwiastujących poród. Czuje sie jak w kiepskim sanatorium bez atrakcji:-S. Nuda na maxa. Mam nadzieje ze przed swietami wyjde heh. Pozdro dla wszystkich z BB"
 
Do góry