reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca Linia Grudniówek- bez komentarzy

reklama
Sms od cristalrose:
"..mój stan zdrowia się pogorszył i w sobotę (13.11.2010) o 10:40 miałam CC. W związku z tym jestem już szczęśliwą mamusią...Cyprianka ( pomysł tatusia), który waży 3150g i mierzy 53 cm. Pozdrowienia dla grudniówek, mam nadzieję że dzielnie się trzymają:) cristalrose"
 
Sms od Wiolci:):)


JUZ JEST! KRZYS URODZIŁ SIĘ PRZEZ CC, ma 3250 g szczęścia i 53 cm jest piękny i ma długie czarne włoski.Jestem przeszczęśliwa!



dodam tylko że urodził się o 19:50 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
sms od myangel- napisała, że: ".. już dziś Adaś będzie z nami :) okazało się, że od dwóch dni sączą mi się wody, są skurcze, ale nie mam rozwarcia i lekarze nie mogą dłużej czekać. Dam znać po wszystkim. Trzymajcie się wszystkie brzuchatki"
 
sms od Myangel O 15:25 naszego czasu przyszedł na świat nasz synuś :) waży 3400g, niestety nie został jeszcze zmierzony :) dostał 10 pkt.Ja czuję się dobrze o ile można tak powiedzieć. Tata jest przy nas cały czas, był podczas operacji to on podał mi Adasia kiedy wróciłam na salę. Odezwę się wkrótce, Buziaki dla wszystkich :)
Aha zapomniałam dodać że ma po 5 ślicznych paluszków u każdej rączki i nóżki oraz jest bardzo podobny do siostry ;)

:-)
 
SMS OD OLCI100 Hej. Dostałam mms opd Olkale, że urodziła zdrową córeczkę. ....Ja od wczoraj jestem w szpitalu bo miałam skoki ciśnienia i założyli mi balonik na szyjkę. Czop odszedł. Skurcze lekkie. Bez dzidzi na 99% nie wyjdę. Pozdrowionka dla was- buźka. Trzymajcie kciuki."

Olkale urodziła zdrową córeczkę 3540g i 57 cm :)
 
SmS od Olcia100:
Wczoraj o 23.44 urodziła się Oliwka. Poród SN, waga 2980, 52 cm. Jest idealna!
Wiadomość MMS:
Zdj_cie0050.jpg
 
reklama
Sms od MAMOLKA:

O 12 podano mi oksy bo miałam nędzne skurcze-właściwie żadne, potem posiedziałam trochę w wannie a o 13.15 przyszedł na świat Mikołaj. Poród bardzo szybki, 3800g i 57 cm szczęścia właśnie zasysa pierś :-)
Poród sn, 37t4d. Pozdrawiam wszystkie grudniówki i życzę tak szybkich porodów tak mój - no może mniej bolesnych;-)

 
Do góry