reklama

Gorąca Linia Grudniówek- bez komentarzy

Temat na forum 'Archiwum mam grudniowych'10' rozpoczęty przez mamolka, 21 Październik 2010.

1. mamolka

mamolka Fanka BB :)

Godzina "0" nadchodzi wielkimi krokami, więc i na odpowiedni wątek przyszedł czas :)

Wątek pozostawiam otwarty

Ostatnia edycja: 16 Grudzień 2010
  2. mamolka

Sms od cristalrose:
    "..mój stan zdrowia się pogorszył i w sobotę (13.11.2010) o 10:40 miałam CC. W związku z tym jestem już szczęśliwą mamusią...Cyprianka ( pomysł tatusia), który waży 3150g i mierzy 53 cm. Pozdrowienia dla grudniówek, mam nadzieję że dzielnie się trzymają:) cristalrose"

3. reklama
  4. mamolka

sms od Wiolci" dostałam skurczy porodowych, może dziś urodzę :-) trzymać kciuki!"

5. ewwe

ewwe Fanka BB :)

Sms od Wiolci:):)

JUZ JEST! KRZYS URODZIŁ SIĘ PRZEZ CC, ma 3250 g szczęścia i 53 cm jest piękny i ma długie czarne włoski.Jestem przeszczęśliwa!

dodam tylko że urodził się o 19:50 :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 Listopad 2010
  6. mamolka

sms od myangel- napisała, że: ".. już dziś Adaś będzie z nami :) okazało się, że od dwóch dni sączą mi się wody, są skurcze, ale nie mam rozwarcia i lekarze nie mogą dłużej czekać. Dam znać po wszystkim. Trzymajcie się wszystkie brzuchatki"

7. mamolka

sms od Myangel O 15:25 naszego czasu przyszedł na świat nasz synuś :) waży 3400g, niestety nie został jeszcze zmierzony :) dostał 10 pkt.Ja czuję się dobrze o ile można tak powiedzieć. Tata jest przy nas cały czas, był podczas operacji to on podał mi Adasia kiedy wróciłam na salę. Odezwę się wkrótce, Buziaki dla wszystkich :)
    Aha zapomniałam dodać że ma po 5 ślicznych paluszków u każdej rączki i nóżki oraz jest bardzo podobny do siostry ;)

:-)

8. mamolka

SMS OD OLCI100 Hej. Dostałam mms opd Olkale, że urodziła zdrową córeczkę. ....Ja od wczoraj jestem w szpitalu bo miałam skoki ciśnienia i założyli mi balonik na szyjkę. Czop odszedł. Skurcze lekkie. Bez dzidzi na 99% nie wyjdę. Pozdrowionka dla was- buźka. Trzymajcie kciuki."

Olkale urodziła zdrową córeczkę 3540g i 57 cm :)

9. 89gwiazdeczka89

89gwiazdeczka89 Fanka BB :)

pochwale sie urodziłam slicznego syna 19.11.2010 o godz 6,30 mały waży 3090 gram i 56 cm

10. reklama
  11. Wiolcia_6

Wiolcia_6 Grudniówka 2010 :)

SmS od Olcia100:
    Wczoraj o 23.44 urodziła się Oliwka. Poród SN, waga 2980, 52 cm. Jest idealna!
    Wiadomość MMS:
    Zdj_cie0050.jpg

12. Wiolcia_6

Wiolcia_6 Grudniówka 2010 :)

Sms od MAMOLKA:

O 12 podano mi oksy bo miałam nędzne skurcze-właściwie żadne, potem posiedziałam trochę w wannie a o 13.15 przyszedł na świat Mikołaj. Poród bardzo szybki, 3800g i 57 cm szczęścia właśnie zasysa pierś :-)
    Poród sn, 37t4d. Pozdrawiam wszystkie grudniówki i życzę tak szybkich porodów tak mój - no może mniej bolesnych;-)

Poleć forum