reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

staram się od początku roku, chociaż od czerwca jakoś z większym naciskiem, we wrześniu ciąża biochemiczna od tego czasu cisza.
Czyli celujesz w prezent od Mikołaja 🙂
A jak u Ciebie wygląda @? Regularna jest?
Ile trwają cykle?
No byłby to najpiękniejszy prezent jaki mogłabym dostać 😀ale już z doświadczenia wiem, że nie ma co się nastawiać. A u ciebie kiedy ewentualne testowanie ? 🙃
 
reklama
A jak u Ciebie wygląda @? Regularna jest?
Ile trwają cykle?
No byłby to najpiękniejszy prezent jaki mogłabym dostać [emoji3]ale już z doświadczenia wiem, że nie ma co się nastawiać. A u ciebie kiedy ewentualne testowanie ? [emoji854]

Cykle różne, zazwyczaj 32 chociaż ostatnio trwał 36. Testowanie zaplanowane w okolicach 14, chociaż czuje ze owulacja wystąpi szybciej. Ten tydzień wszystko wyjaśni[emoji3526] jutro mam wizytę to podejrzymy na jakim etapie jesteśmy.
 
Hej dziewczyny,
Tak przeglądam Flo i porównuje wcześniejsze miesiące też przy cyklach 33dniowych. W tym miesiącu dni na niebiesko mam w tym kalendarzu 7, a miesiąc i dwa do tyłu było ich 10. Czemu tak jest? O co w tym chodzi [emoji2368][emoji2368]
Rozpoczęły się płodne... ale nie wróżę temu cyklowi nic[emoji852][emoji25] Nadal nic się nie działo...[emoji22] Jest mi tak smutno ...
W środe mamy próbować. Do 28.11 mam na niebiesko, ale co z tego skoro nawet przed 21/22.11 nic nie było.
Co u Was?

Kochana uwierz w to, ze się uda!!!
 
Cześć dziewczyny , dołączam do Was :) wprawdzie powinnam mieć okres 25.11 , ale już czuje się okresowo (zrobiłam test 11dpo i bialo ) , wiec ten cykl uznaje za stracony i liczę na grudzień. Będę testować 24.12 czyli w Wigilie , mam nadzieje , ze zobaczę 2 kreski 🥰
 
Cykle różne, zazwyczaj 32 chociaż ostatnio trwał 36. Testowanie zaplanowane w okolicach 14, chociaż czuje ze owulacja wystąpi szybciej. Ten tydzień wszystko wyjaśni[emoji3526] jutro mam wizytę to podejrzymy na jakim etapie jesteśmy.
Super, ze macie wizytę. Zawsze będziecie mieli świeże informacje :D ja ostatnio byłam na kontrolnych badaniach i w sumie dobrze się złożyło bo otrzymałam cenne informacje. Ale czy faktycznie są aż tak cenne okaże się w momencie planowanej @. 😹
 
Cześć dziewczyny , dołączam do Was :) wprawdzie powinnam mieć okres 25.11 , ale już czuje się okresowo (zrobiłam test 11dpo i bialo ) , wiec ten cykl uznaje za stracony i liczę na grudzień. Będę testować 24.12 czyli w Wigilie , mam nadzieje , ze zobaczę 2 kreski 🥰
Hejka :D ja tez dopiero co dołączyłam. Ale piękny prezent możesz dostać na święta 🤩. Trzymam mocno kciuki. Ile czasu trwają wasze starania? Cykle regularne ? :)
 
Super, ze macie wizytę. Zawsze będziecie mieli świeże informacje :D ja ostatnio byłam na kontrolnych badaniach i w sumie dobrze się złożyło bo otrzymałam cenne informacje. Ale czy faktycznie są aż tak cenne okaże się w momencie planowanej @. [emoji81]

A podziel się tymi cennymi informacjami [emoji16] może komuś tez pomogą [emoji16]
 
reklama
Do góry