reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
dzwoneczka powodzenia :)) aleś ty tajemnicza...bys przynajmniej powiedziała czy wody odeszły czy co..chcoiaz jak tak ostatecznie to chyba raczej to
 
reklama
Dziewczyny wspomóżcie ;-) Mam dziure w liscie miedzy ewelw a zozakoza. Moze mi podac ktos kto jest na bierzaco kto rodzil w miedzyczasie i jak pamieta(odnajdzie) to dane dzieciaczka . Bede wdzieczna bo sie nie wyrabiam ostatnio ;-)
 
Do góry