• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudniowe mamusie 2008

Cyprysiowa po Zoziekozie jest Madzienka.....ale nie mam jesce dokładnych danych co do godzinki.....wiem tylko,ze Jula wazyła 3200g i miała 56cm.....zaraz Ci poszukam kto był w miedzy czasie:}}}}
 
reklama
dobry wieczór mamuśki!
Pierwsza partia pierogów na święta już się mrozi, jutro zabiorę się za kolejną.

Byłam wczoraj na wizycie u lekarza i oznajmił że wszystko szczelnie pozamykane i powolutku wszystko się szykuje do porodu ( nie wiem co miał na myśli bo chwilę wcześniej powiedział że wszystko pozamykane):baffled:. Nawet usg mi nie zrobił, stwierdził ze jak nie urodzę w terminie to 29.12 mam się wstawić w szpitalu na wywołanie nawet już mi skierowanie wypisał. On chyba oszalał. A i jeszcze na wyjście mi oświadczył niby serio niby żartem że mam tylko nie wpadać na pomysł i nie trenować schodów. No i oczywiście jak coś się będzie działo to mam dzwonić no chyba że się zacznie to jak skurcze co 10 min to przyjechać.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry