mamusia2008
mamusia Karolinki
dziękujemy wszytskim cioteczkom ZA ZYCZONKA, bo moze komus JESZCZE nie podziękowałyśmy
Ostatnia edycja:
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
no teraz lubimy!!dziękujemy wszytskim cioteczkom ZA ZYCZONKA, bo moze komus JESZCZE nie podziękowałyśmy




uffffffff, to dobrze, bo już się martwiłam:-)no teraz lubimy!!:-d:-d:-d:-d
Madzienko no Was to od ZAWSZE:*::*:* jeszcze jak Julka w brzusiu była:*:*:* :-):-):-) tylko zostawiłyście mnie z Zozakoza,a miałyśmy rodzić razem....ale wybaczam
A Mamuśce to trza było uświadomić,bo zgrzeszyła![]()






wiesz że chciałam poczekać, ale lekarze byli inne zdania




to dzieki, czyli dostałam rozgrzeszenie???????Mamuska kochamy i Ciebie i Karolinkę)))
![]()
Wiem Madzienko wiem:*:*:*
Właśnie wygrałysmy z MARI aukcję DISNEY I H&M ! SUPER SUKIENKA BODY I SKARPETKI (628479047) - Aukcje internetowe Allegro :-)



