• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Duniu kochana moja jutro będę mogła odbierac,bo ostatnio cosik mi sie w komórce poprzestawiało i nie moge....podejde jutro do serwisu to mi to ogarną...
Dziękujemy my tez z Mari całujemy na dobraoc;*:tak:

Olcia...
mamusia powiedziała,ze sie zastanowi,bo mało bezinteresowanie jej to "lubienie" wyglada:p hahahha
 
haaa hahhahah
tak to narzekalyscie ze tyyyyyyllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeee do nadrabiania a teraz narzekacie ze czytac co nie macie....hahahahha:-D:-D:-D:-D


no ale faktycznie przesiewy dzisiaj starszne:-D:-D:-D
 
hej dziewczynki:)
pamietacie mnie jeszcze??????
przyszlam wam sie pokazac:)
u nas wszystko w porzadku:)co prawda zaliczylam tygodniowy pobyt w szpitalu miesiac temu bo mialam skurcze i krwawienie ale juz jest ok:) dostalam 2 zastrzyki ze sterydow na rozwoj plucek u maluszka i zastrzyki na powstrzymanie krwawienia:)
jak na razie jest ok:) nie wiemy jeszcze kto tam sobie pomieszkuje ale za 3 tygodnie mam usg i moze bedziemy wiedziec:)
pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie:)buziole
 
I ja wpadłam Was nadrobic Dobrejnocki, Buziaczki, Karaluchy pod poduchy itd...:tak:;-)

Olcia zdróweczka dla Ciebi i dla Bartusia duuuuuuuuużo :tak:

Mnie sie udało dzisiaj wieczorkiem rodzinny spacerek zaliczyc bo Mariusz wrociłwczesniej z pracki ajutro wyrywam sie na miasto samaaaaaaa ( tzn. z kumpelką) wiec humorek dopisuje no i jeszcze Gingersik na dobranoc:rofl2: ale teraz to juz zmykam bo rano z wstawaniem bedzie lipa :eek:
 
hej dziewczynki:)
pamietacie mnie jeszcze??????
przyszlam wam sie pokazac:)
u nas wszystko w porzadku:)co prawda zaliczylam tygodniowy pobyt w szpitalu miesiac temu bo mialam skurcze i krwawienie ale juz jest ok:) dostalam 2 zastrzyki ze sterydow na rozwoj plucek u maluszka i zastrzyki na powstrzymanie krwawienia:)
jak na razie jest ok:) nie wiemy jeszcze kto tam sobie pomieszkuje ale za 3 tygodnie mam usg i moze bedziemy wiedziec:)
pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie:)buziole
oczywiscie ze pamietamy!!!trzymamy kciuki za Ciebie i maluszka,mooooc usciskow i cieplych zyczonek!!:-)
 
reklama
Modlitwa wieczorna kobiety :

Ojcze nasz, który jesteś w niebie
Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie
Daj mi faceta i ma być bogaty
Ma mieć Ferrari - za Cash nie na raty
Duże mieszkanie, a najlepiej willę
Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez chwilę
Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę
Śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę
Oglądać romansy, biżuterię kupić
W życiu mym nie będzie mógł się nigdy upić
Nie chcę nigdy widzieć jego własnej matki
Ja wydaję kasę - on płaci podatki
On nie ma kolegów - ja mam koleżanki
Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki
Złotych kart Bez liku, czeków, co nie miara
Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara ;p
Myszqa rewelacja:-D:-D:-D:-D:-D:-D
hej dziewczynki:)
pamietacie mnie jeszcze??????
przyszlam wam sie pokazac:)
u nas wszystko w porzadku:)co prawda zaliczylam tygodniowy pobyt w szpitalu miesiac temu bo mialam skurcze i krwawienie ale juz jest ok:) dostalam 2 zastrzyki ze sterydow na rozwoj plucek u maluszka i zastrzyki na powstrzymanie krwawienia:)
jak na razie jest ok:) nie wiemy jeszcze kto tam sobie pomieszkuje ale za 3 tygodnie mam usg i moze bedziemy wiedziec:)
pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie:)buziole
Aga trzymam kciuki żebyście wytrzymali do końca;-), koniecznie daj znać kto tam mieszka:tak::-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry