Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij








;-)
ale teraz to juz zmykam bo rano z wstawaniem bedzie lipa 
oczywiscie ze pamietamy!!!trzymamy kciuki za Ciebie i maluszka,mooooc usciskow i cieplych zyczonek!!:-)hej dziewczynki
pamietacie mnie jeszcze??????
przyszlam wam sie pokazac
u nas wszystko w porzadkuco prawda zaliczylam tygodniowy pobyt w szpitalu miesiac temu bo mialam skurcze i krwawienie ale juz jest ok
dostalam 2 zastrzyki ze sterydow na rozwoj plucek u maluszka i zastrzyki na powstrzymanie krwawienia
jak na razie jest oknie wiemy jeszcze kto tam sobie pomieszkuje ale za 3 tygodnie mam usg i moze bedziemy wiedziec
pozdrawiam wszystkie bardzo serdeczniebuziole
Myszqa rewelacjaModlitwa wieczorna kobiety :
Ojcze nasz, który jesteś w niebie
Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie
Daj mi faceta i ma być bogaty
Ma mieć Ferrari - za Cash nie na raty
Duże mieszkanie, a najlepiej willę
Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez chwilę
Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę
Śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę
Oglądać romansy, biżuterię kupić
W życiu mym nie będzie mógł się nigdy upić
Nie chcę nigdy widzieć jego własnej matki
Ja wydaję kasę - on płaci podatki
On nie ma kolegów - ja mam koleżanki
Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki
Złotych kart Bez liku, czeków, co nie miara
Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara ;p






Aga trzymam kciuki żebyście wytrzymali do końca;-), koniecznie daj znać kto tam mieszkahej dziewczynki
pamietacie mnie jeszcze??????
przyszlam wam sie pokazac
u nas wszystko w porzadkuco prawda zaliczylam tygodniowy pobyt w szpitalu miesiac temu bo mialam skurcze i krwawienie ale juz jest ok
dostalam 2 zastrzyki ze sterydow na rozwoj plucek u maluszka i zastrzyki na powstrzymanie krwawienia
jak na razie jest oknie wiemy jeszcze kto tam sobie pomieszkuje ale za 3 tygodnie mam usg i moze bedziemy wiedziec
pozdrawiam wszystkie bardzo serdeczniebuziole

