• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Dziewczyny mam do was pytanko, bo ja niezdecydowana istota jestem.
Mam możliwość zapisania się za darmochę na kurs językowy. Ale nie wiem jaki wybrać: hiszpański, chiński, japoński, szwedzki czy włoski. Muszę wybrać jeden i totalnie nie wiem który, bo chciałabym wszystkie:-D. Macie jakieś sugestie?
 
Dziewczyny mam do was pytanko, bo ja niezdecydowana istota jestem.
Mam możliwość zapisania się za darmochę na kurs językowy. Ale nie wiem jaki wybrać: hiszpański, chiński, japoński, szwedzki czy włoski. Muszę wybrać jeden i totalnie nie wiem który, bo chciałabym wszystkie:-D. Macie jakieś sugestie?

wloski jest bardzo latwy mozna sie go samemu nauczyc bez zadnego kursu:zawstydzona/y: wiem z autopsji ...ja bym wybrala chinski :zawstydzona/y:
 
szwedzkiego nie polecam,jak sie chce miec jezyk w calosci:-D:-D...poza tym jest tak niepopularny, ze nawet tu angielski jest jezykiem obowiazkowym..ja bym wybrala hiszpanski,melodyjny,popularny,jako ze pochodzi tak jak wloski od laciny,ma bardzo ciekawa historie...a szwedzki -jol,jol wikingowie...nic w czym mozna sie zakochac:-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry