• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dziewczyny mam do was pytanko, bo ja niezdecydowana istota jestem.
Mam możliwość zapisania się za darmochę na kurs językowy. Ale nie wiem jaki wybrać: hiszpański, chiński, japoński, szwedzki czy włoski. Muszę wybrać jeden i totalnie nie wiem który, bo chciałabym wszystkie:-D. Macie jakieś sugestie?


i ja bym poszla na francuski....zawsze mi sie marzyl....ale nic straconego...jeszcze kiedys sie naucze:-D:-D:tak::tak:
 
reklama
Hej

Kaja spiesze zaraz Cie obejrzec bo tak wychwalaja...:tak:

Dziewczyny otrzymuje oficjalnie tytuł szeryfa :-D wiec wszystkie czynnosci poza nadawaniem dostepu (to robi admin a nie moderator) pojdzie duzo sprawnie bo bede mogla robic to juz sama a nie przez admina.
Widzialam ostatnio ze liste nam popsul pewien post wiec skasuje go zaraz jak bede miala mozliwosci;-)
Super Cyprysiowa ;-)
ale on jak znam zycie mi powie ze moge sobie zrobic......................:-D:-Dloda:shocked2:
Kaja ...... co tu się dzieje ? :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Maksiu wszystkiego najjjjleeeeepszego od cioci Renaty i Victorki:-)

My jutro idziemy na szczepienie:-(, mój pisklaczek nie wie co go jutro czeka:no:, jak będziemy spowrotem to zdamy relacje jak było:tak:
 
Dzień dobry:-) Oczy na zapałkach ale już się melduję. Czytałam że tu wczoraj dziewczynki lody kręciły;-):-)ach szkoda że ja poszłam spac juz o wpółdo ósmej:-(

Normalnie ja już zgłupiałam z tą moją córką:baffled: Od niedzieli normalnie wszystkie objawy ząbkowania a dzisiaj wstała z bananem na ustach, rozanielona i od samego rana gadka. I już sama nie wiem czy to zęby czy nie bo ja tam nic nie widzę no ale mała od wczoraj tak dziwnie językiem mlaska po dziąsłach. Pewnie ona wie lepiej:-D


A Mamuśka jeszcze raz usłyszę od Ciebie że jesteś wieloryb to przy następnym spotkaniu dostaniesz pasem na gołą dupę:angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Dzień dobry:-) Oczy na zapałkach ale już się melduję. Czytałam że tu wczoraj dziewczynki lody kręciły;-):-)ach szkoda że ja poszłam spac juz o wpółdo ósmej:-(

Normalnie ja już zgłupiałam z tą moją córką:baffled: Od niedzieli normalnie wszystkie objawy ząbkowania a dzisiaj wstała z bananem na ustach, rozanielona i od samego rana gadka. I już sama nie wiem czy to zęby czy nie bo ja tam nic nie widzę no ale mała od wczoraj tak dziwnie językiem mlaska po dziąsłach. Pewnie ona wie lepiej:-D

A Mamuśka jeszcze raz usłyszę od Ciebie że jesteś wieloryb to przy następnym spotkaniu dostaniesz pasem na gołą dupę:angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

chyba nie jestem pierwsza:baffled::-Djol,jol,czesc Koks:-D:-D!!!a ja myslalam ze troche sie tu popanosze..:-D:-D
 
Witaj Kajka.
Nie ma tak dobrze. Ja po to chodzę spac z kurami żeby rano tu buszowac:-D:-D
No ale jak zobaczyłam że już jesteś to normalnie oczy przetarłam z wrażenia:laugh2:
 
i ja bym poszla na francuski....zawsze mi sie marzyl....ale nic straconego...jeszcze kiedys sie naucze:-D:-D:tak::tak:
no pewnie,na to zawsze jest czas!!!
Witaj Kajka.
Nie ma tak dobrze. Ja po to chodzę spac z kurami żeby rano tu buszowac:-D:-D
No ale jak zobaczyłam że już jesteś to normalnie oczy przetarłam z wrażenia:laugh2:
co nie??normalnie juz tu siedze z 10 minut:-D:-Dale myslalam ze mam juz duzo do nadrobienia...a tu nic,tylko nasza Renia zza wielkiej wody,ale tu inne powody,te czasowe:-)
 
No i ja już jestem :zawstydzona/y:
Witam się z rana. My juz na nogach o 6:00 :zawstydzona/y:. Ja juz nie wyrabiam. Moje dziecko chyba snu nie potrzebuje. Pobudka o 1:00 marudzenie , butla o 2:00, pobudka o 4:00, potem 5:00, butla i ostatecznie o 6:00 juz oczy jak 5 zł. A ja po prostu nie tomna.

Ej co wy wczoraj o tych lodach :-D?
Świntuszki jedne. :-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry