• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Cze Laski to ja przed chwilą powysyłalam kilka zaproszeń na NK! bo nie wszytkim pisałam, że to ja :-D
o czym dzisiaj plotkujecie - może jakieś streszczenie? :laugh2:
 
no,rzeczywiscie Kanewka sie nie odzywa....mam nadzieje ze sie juz nie kloci z Karolem...a mamusia pewnie zdlolowana z deka po tym cholernym egzaminie:baffled:
Dziewczynki,chodzcie do nas!!!Poprawimy Wam humorki!
 
wcie co przeraza mnie fakt że mineło już pół roku od porodu że dizeciaczki nasze już tyle mają! i że to tak strasznie szybko mi zleciało i tylko patrzeć jak będą miały swoje pierwsze urodziny! :eek:
 
reklama
Gdzie się wszystkie podziały?

Ja też jestem...szykuje sie do wyjazdu i mamy tyle rzeczy jakbysmy na miesiac jechali...oczywiscie w nadbagażu króluje nasza Juleczka:-D:-D:-D:-D

A jutro okaże sie że leje i nici z wyjazdu i od nowa wszystko rozpakowywać:sorry::sorry::sorry::sorry:wiec mamuski trzymac kciuki za pogode
g040.gif
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry