• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witam!!
Ale dziewczyny jesteście przemiłe!!! Dziękujemy za życzonka - ja również życzę solenizantom Najsłodszych Chwil z Rodzicami!!!

Pyciołek!! A co ty dawałaś do jedzenia i w ogóle co robiłaś - że tój już 6 zębów i pełza??? :-D:-D:-D Podziel się radami....
 
Witam!!
Ale dziewczyny jesteście przemiłe!!! Dziękujemy za życzonka - ja również życzę solenizantom Najsłodszych Chwil z Rodzicami!!!

Pyciołek!! A co ty dawałaś do jedzenia i w ogóle co robiłaś - że tój już 6 zębów i pełza??? :-D:-D:-D Podziel się radami....

pewnie dlugodojrzewajaca albo krakowska podsuszana:-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry