• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
kochana ale po drugiej stronie tej miejscowosci jest dzialka za 130 tys za 10 arów :szok: poje***o ich :szok:

znajomi mają tą 906....a mi się podobała ta 1016....albo 867 - tyle czy ja cos mogę z nią zrobić ( trapez) ?
Trapez kiepski. Szukaj kształtów jak najbardziej zbliżonych do kwadratu lub prostokąta.
Najłatwiej chatę usytuować. Choć zależy też jak bardzo ścięty trapez.
 
Ja już pospacerowałam...teraz pora na kawke i pączucia...kto się dołączy???

Kajka cudny brzusio mój był o wiele większy w tym tygodniu ciąży....
o nie chcecie uciec z Lubelszczyzny??:sorry:

reszta brzuchatek pokazywac brzuszki...
 
Ja już pospacerowałam...teraz pora na kawke i pączucia...kto się dołączy???

Kajka cudny brzusio mój był o wiele większy w tym tygodniu ciąży....
o nie chcecie uciec z Lubelszczyzny??:sorry:

reszta brzuchatek pokazywac brzuszki...

Nie Madziu :-D...gdzie ja bym tak ladnie miala.. Jak w Pl to tylko tam..
Ile ja bym dala za polskiego paczka, tu kapcie takie:-D

Ciekawe czemu zdj z tel sie umieszczaja bokiem:confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak Iggy chory dalej. Dostał kolejny antybiotyk :-(

Dzisiaj nie g:-(orączkował, ale trochę się boję jednak, bo w pon miał pod 39, a wczoraj delikatny stan podgorączkowy.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry