reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Wygląd forum jakiś inny. Przed logowaniem nowa wersja a po logowaniu stara :eek:
Weronika ostatnio upodobała sobie spanie w wózku i innym sposobem mi w dzień nie zaśnie.
Powoli zaczęłam szukać prezentów na Mikołaja bo uświadomiłam sobie że to już tylko miesiąc.
 
Cześć piękne;
u nas paskudnie na dworze, więc spacerki króciutkie niestety. Popadłam w jakieś otępienie. Nie umiem nic fajnego na obiad wymyślić. Ratunku!!!!!

Pyciolku jak Michasia? Daj jakieś foteczki malutkiej!

Ja mam w czwartek konsultacje w przedszkolu i już się zastanawiam co tym razem przedszkolanki wymyślą...
 
Cześć

Ale tutaj pustki.
ja sobie dzisiaj miejsca nie mogłam znaleźć :-D. Mam wolne i jutro też :-D, normalnie jakoś nieswojo mi :-D
Byłam na spotkaniu indywidualnym z panią wychowawczynią Mateusza. Radzi sobie dobrze, wg pani wychowawczyni jest bardzo wrażliwy i uczuciowy.
Dziewczyny posyłacie dzieci wcześniej do szkoły ?
Ja jestem bardzo przeciwna temu i mam nadzieję, że Mateusz jako jedyny ze swojej grupy nie zostanie w przedszkolu a reszta pójdzie do szkoły.

Zimno sie u nas zrobiło i jakoś nie ma powodu do uśmiechu przez tą pogodę.
Niedługo zaczną się urodzinki naszych dzieci. Mój Mati już 25 listopada, nie mam pomysłu na jego prezent, choć on by chciał Furby albo kolejny zestaw klocków z playmobil.
 
Cześć kochane. Malutka już ok, naszczescie. Alex za to goraczkuje wieczorami od 2 dni. Bez innych objawów. Boję się żeby mała nie załapała. Ja zaś od 3 dni cierpię z powodu bólu krzyża. Tata wstaje w nocy do małej, bo ja nie daję rady jej karmić. Tatuś szczęśliwy to niech wstaje ;-)
 
No pustki :D

Pyciolku mam nadzieję, że mała nic nie złapie, a Alex szybko wróci do zdrowia.

Agaciu ja Igorka zostawiam w zerówce. Zresztą przedszkolanki nie oceniły najlepiej jego przygotowania do szkoły, więc nie mam złudzeń.
 
reklama
Pyciolku zdrówka dla Alexa.
Zapominajko jedz czekoladę może humorek się poprawi :-)

Miałam w sobotę 10-lecie matury. Słuchajcie jak było super spotkac się z wszystkimi po tylu latach. Mam kontakt tylko z jedną koleżanką a tak to większości nie widziałam od matury. Zwiedziliśmy szkołe, mieliśmy spotkanie z wychowawcą, a potem imprezka. Teraz czekam na jakieś zdjęcia bo nie zabrałam aparatu.
Poza tym uczciliśmy wczorajsze święto na budowie ale szkoda było zmarnować taką ładną pogodę.
Weronika kręci się po całym łóżeczku a potem sie wydziera bo sobie nie radzi z odwróceniem :)
Ja Majkę zostawiam jeszcze w zerówce. Dostała na piśmie że się nadaje do szkoły, ale niech się bawi jeszcze ten jeden rok.
 
Do góry