reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Normalnie jestem w szoku od popołudnia jeden post. Myszqa wklej zdjęcie synusia w nowej fryzurce.
My z malutką wróciłyśmy do domku o 19:30 szybko myju, myju, mleczko i dziecko śpi.
Tak szalała z pieskami całe popołudnie i z mężem koleżanki,że o dziwo dzisiaj nie protestowała jak ją kładłam spać taka była zmęczona.
 
reklama
Madzienko ja też się spóźniłam...
Darina słoneczko wyszło, to wszyscy na dworze urzędują.

My od kilku dni mamy pobudki o 5, bo carewicz tak właśnie wstaje. Tak bym chciała się wyspać...
 
Madzienko wyskoczył mi komunikat, że promocja już się skończyła i jak chcę mogę zostawić dane, to przy następnej okazji mnie poinformują.
 
Hejka
Biegunka juz całkowicie za nami teraz, problemy ale raczej w druga stronę:-(ale mysle, że sie unormuje.
Madzieńko na wafelki tez sie nie załapałam, pewnie była ograniczona ilosc czestników
Agatkas masakra z ta farbą :szok:
Pati też histeryzuje jednak:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-(, wczoraj byliśmy na uroczystościach pogrzebowych i chyba przerwała transmisje jakiejś zagranicznej telewizji tak wrzeszczała, bo jej zdjęłam w wózku czapkę, było strasznie gorąco, a ona przysypiała, budka podniesiona w wózku bo słonce, wiec tam miała saunę, chciałam zeby jej było wygodniej, a tu taki ryk zanim sie uspokoiła, to z 5 minut minęło
 
Agatkas chyba mozesz juz nałozyc nową farbę, ale ja ekspertem nie jestem tylko sama tak kiedys kombinowałam, jak byłam szalona małolatą, nałozylam taką niebieskawą czerń na włosy, ale sie okazało, ze tylko czesc włosów złapała, wiec wysuszyłam tak byle jak i biegiem do sklepu po następne opakowanie i w ten sam dzien robilam, nawet złapało, ale drugi kolor był ten sam, wiec pewnie było latwiej:sorry2:
 
Dziewczyny ratujcie:) Ile trzeba odczekać między jednym farbowaniem a drugim???? Bo ja już dłużej nie zniosę tego koloru na mojej głowie:(
Agatkas najlepiej 2 tyg,aby łuski włosa się zamknęły,ale jak nie wytrzymujesz ze starym kolorem to min chociaż tydzień w przypadku jasnych odcieni(z rozjaśniaczami), chyba,że Twoje włoski są w pełni zdrowe i przede wszystkim nie przesuszone to rób nawet dziś:)Mopek farbowala ciemnym kolorem który tak nie niszczy włosów jak blondy:tak:

Mopku super,że biegunki już za Wami;-)
Myszqo śliczny kolorek-mój ulubiony;-)
U nas w miarę,męczymy się z ostatnią trójeczką i oby dzisiaj już wyszła:-(Ja natomiast postanowiłam brać tabsy antykoncepcyjne,bo strasznie boję się kolejnej ciąży,ale chyba dopada mnie po nich mała deprecha:-(no i cały czas się ważę ,aby nie przybrać po nich:baffled: a i czekam aż mi biust napęcznieje:-D:-D-bo to ponoć jeden ze skutków ubocznych:-D
U nas dzisiaj znowu kolejny śliczny dzień,więc jak Bianka się wyśpi idziemy na długi spacerek:)
 
reklama
Do góry