reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Ja mam dzis pomidorową. Pachnie pyyysznie, ale pizzę też bym zjadła.
Zresztą czego ja bym nie zjadła :zawstydzona/y:

Asiulka no czasem ceny kosmiczne. My zdecydowaliśmy się na wariant tani. I zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
reklama
Witam i ja wieczorkiem,
tak patrzę na Wasze suwaczki i to już coraz bliżej rozwiązania - czas pędzi jak szalony. Ja od dzis postanowiłam zmienić swoje podejście do życia, 6tkę weidera skończyłam to może i to mi się uda
 
Dobry wieczor kochane:)

Madziu ahhhh jeszcze troszeczkę :)

Kajaczku, Zapominajko jak u Was samopoczucie? Zanplo tak samo...wszystko ok?

U nas dobrze, czasem czuje jak sie dzieciuch wierci... Fajowskie uczucie:)
MeZowy w pracy, za Oknem odwilż plus 6 stopni i meeega mgła... Do tego ma jeszcze padać wiec
Zamulamy w domku jak nic...

A poza tym musze Wam coś w pewnym miejscu naPisać :)
Buziole
 
Cześc słoneczka;

Kankiya brawo. 6w to niezłe osiągnięcie! Jak efekty?

Madzienko, przecież 5 lutego kolejna wizyta. Jeszcze wytrzymaj 1,5 tygodnia!

Kana gratuluję wiercipiętka.

U mnie dobrze. Od wczoraj oficjalnie na l4 jestem. Iggy w końcu w przedszkolu no i co istotne zrobiło się cieplej i jakoś tak lepiej :zawstydzona/y:
Ja już po prostu na wiosnę czekam!
 
Kana widzisz doczekałaś się kopniaczków.
Moja tak sie wierci, że jak jest chwila przerwy to mi już tego brakuje :-D
Asiulko Maja bardzo ucieszyła się z siostrzyczki Ona w ogóle oszalała na punkcie tego dziecka, oby tak dalej było.
Zapominajko ja też czekam na wiosnę, a szczególnie na zrzucenie z siebie kurtki, ale dzisiaj słoneczko pięknie przygrzewa więc humorek też jest lepszy. To wcześniej nie byłaś oficjalnie na zwolnieniu?
 
witajcie z rana:)
Madziu jeszcze wytrzymaj!!!
Zapominajko a ja myslalam ze ty pisałas że nie pracujesz od poczatku ciazy bo nie byłas w stanie przez te dolegliwosci poranne....cos musialo mi sie poplątać.
Zanplo oj chyba tez juz bym sie pozbyla kurtki
 
reklama
Cześć dziewczynki:-)

Ja dziś w końcu wracam do domku:tak: Nie wiem tylko czy mój mąż przeżyje,bo nie wiem co tam nawymyślał:-p
Kankiya ja też zaczęłam A6w,ale że byłam u mamy to nie miałam jak robić.Dziś zaczynam raz jeszcze.I chcę jeszcze robić ćwiczenia Ewy Chodakowskiej.I skuszę się też na te zielone koktajle o których pisała Renia.Muszę się w końcu doprowadzić do ludzkiego stanu;-)
 
Do góry