reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Dzien dobry. U nas tez kolejny dzien deszczu i zimna:-( Nawet tego nie komentuje... Dostalam dzis smsa od koleznaki ze studiow, ktora mieszka 10km ode mnie, a nie widzialysmy sie ponad 2 lata, zebym wpadla do niej na kawke. A ze cierpie ostatnio na chroniczny brak towarzystwa to oczywiscie nie odmowie:-D

Kanusia juz niedlugo Kochana:tak: Ja tez codziennie czekam na wiesci od Ciebie;-)

Madzienko ja chyba naprawde sie przeprowadze do Was na wschod. Jak to mozliwe, ze u nas jest 13stopni, a u Was upal? Przeciez Polska nie jest taka duza:baffled:

Pyciolku i znowu wspaniale wiesci:happy: Pewnie cieszycie sie z coreczki co?
 
Witajcie u nas po wczorajszej burzy dzisiaj zimno...tzn. 20 stopni ale wieje i jakiś tak nieprzyjemnie jest...

Asiulka zapraszam na wschód ale szykuj się na słońce w lecie i mega zimę...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczęta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Właśnie zadzwoniła do mnie osobiście genetyk z Genomu z Rudy by mnie poinformować,iż wynik z amniopunkcji jest prawidłowy. Genetycznie zdrowa dziewczynka ....:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Pytała jak mi wyszło echo i połówkowe. Powiedziałam,że ok....to mi odpowiedziała,że nie ma pojęcia dlaczego tak wyszło, i że widocznie taka była uroda dziecka :-)

Bosko, co ?????? :laugh2:
 
Witajcie, u nas też sloneczko przebija sie ale zimno dzisiaj....dla mnie zimno...

Pyciolku ja nie daje...u nas we wtorek bylo rozdanie dyplomow i panie dostaly kosze slodyczy
 
reklama
Do góry