reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam i ja,
u nas też znów ciepełko, oby tak dalej:tak:

Asiulko zdrówka dla Zuzi, ty to masz bidulo z ty,mi choróbskami:no:
Kanuś jak Kruszynka grzeczna? Jakie pierwsze wrażenia Mariczki po spotkaniu z siostrzyczką?
Zapominajko kiedy zaczynamy razem 6tkę waidera?;-)

Kokuś zazdroszczę wakacji, my dopiero od sierpnia, wypoczywajcie dziewczyny ile wlezie:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja brzuszkam od 17 lipca :D bo od tego dnia mam zielone światło.

Będę pewnie nad morzem naszym w weeekend. Pewnie okolice Koszalina. Będzie któraś z was?

Asiulka współczuję. Filip może potrzebuje więcej czasu, żeby się nauczyć rozłąki. A kłótnia nic miłego. Wiem coś o tym, bo wczoraj ostro z siostrzycą poszłam...
 
Kochane dziekuje wszystkim za gratulacje :* kochane moje;***

My czujemy sie dobrze, Majka w dzień pięknie śpi i ciągnie cycusia...czasem troszkę pomarudzi, za to w nocy dała nam popalic...hahahah
Na szczęście Mari się wyspała, po dniu pełnym wrażeń z "nową" siostrzyczka padła i wstała dzisiaj o 9 wyspana za wszystkich:p hahah

Mari ciągle całyje, głaszcze i mówi do Majki...tak pociesznie to wygląda:p hahaha A Maja reaguje na nią lepiej niż na kogo innego...od razu otwiera oczka i slucha:p hahah

Poza tym czujemy sie dobrze... Jutro jedziemy na badanie bilirubiny, bo jest duże prawdopodobieństwo ,ze jeżeli Mari miała to Majce tez sie podniesie....oby nie....

A tak to jestem mega szczęśliwa, ze tak nam wspaniale poszło....:))))

SCiskam Was....jak sie troszke odnajdziemy i ja sie wpasuje w rytm nowy to obiecuje byc na bierząco:***
 
Dzien dobry. U nas cudownie cieplutko, oby jak najdluzej:tak: Zuzi juz goraczka przeszla, na szczescie nic sie nie wyklulo przez te pare dni.

Zapominajko pewnie kiedys z tego wyrosnie moj syn i w przyszlosci bedziemy sie z tego smiac. Ale troche mi wstyd kiedy z calej grupy dzieci, a sa tam tez takie maluszki 3,5-letnie nikt nie placze tylko moje dziecko:sorry2:

Kanusia ja tez sie ciesze, ze wszystko Wam tak sprawnie i szybko poszlo. Teraz potrzebujecie troche czasu, zeby wbic sie w caly ten rytm:tak: A z zoltaczka niekoniecznie musi tak byc. Filip mial dosc silna zoltaczka, taka ze pare dni byl naswietlany. A Zuzia praktycznie zoltaczki nie miala. Podobno w duzym stopniu zalezy to od tego czy przy porodzie byla podana oksytocyna czy nie. U mnie sie to sprawdzilo.
 
Cześć mamusie;
u mnie też dziś cudnie, więc calutki dzień na powietrzu spędziliśmy.

Asiulka niech ci nie będzie wstyd. Pewnie są mamy, które ci zazdroszczą, bo ich dzieciaki nie dają im nawet buziaka :tak:

Kana może jakieś foteczki nam podeslesz!!!
 
Kana gratulacje!!! poród jak marzenie Moje dziecko daje popalić, w domu jak nie jest na rękach to drze się strasznie, za to na spacerkach jest jak aniołek. Dzisiaj przyszły koleżanki z pracy, a Weronika zasnęła i była tak cichutko jak już dawno nie była więc się śmieje że od dzisiaj codziennie zapraszam gości bo moje dziecko wtedy śpi. I kto mi uwierzy że ciągle marudzi haha Majusia zasnęła, chyba była zmeczona bo jakos szybko padła. Ale pojechałabym na jakieś wakacje !!!
 
dzień dobry;
ja miałam wczoraj mega stresujący wieczór. Mój kot jest głupi i mi zafundował...
Rudy za robalem z balkonu wyskoczył. 2h go szukaliśmy. jemu nic nie jest poza tym, że wystraszony, za to ja i A. pogryzieni przez komary jesteśmy jak nigdy :dry:

Zanplo Weronika najwyraźniej lubi towarzystwo :D
 
reklama
Czesc Baby;-)
No u nas ze smazenia niestety nici, bo pogoda sie popsula dzis. Rano pojechalam do sklepu po bulki, rozneglizowana, a na zewnatrz chlodno:sorry:
Ale rzeczywiscie pustki na forum...
 
Do góry