reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Ale mnie tu dlugo nie bylo.. nie wiem czy Was nadrobie ale sie postaram. Nie bylo mnie bo ciagle mamh gości, albo cos robie, no i Szymonek dalej chory (juz dwa razy bylismy u lekarza). Dalej ma katar, dalej ma zoltaczke.. 2 stycznia mamy neonatologa i ma zdecydowac co z ta zoltaczka.. na pewno bedziemy musieli zrobic badania z krwi i mocz. A potem sie okaze.. oby nie szpital :(

Zaraz Was poczytam, postaram sie Was nadrobic.

Pozdrawiam!

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@xXxIzuLQaxXx najgorsze jest to ze one same nie znikna i sie ich juz nie wyleczy chyba :( mozne chyba jedynie zaleczyc a w najgorszym przypadku operacyjnie usunac...a podczas porodu miałaś czy po porodzie wyszly? Ja mam na wierzchu juz :(((*
Kochana, przepraszam ze dopiero teraz odpisuje. Mąż mi kupił jakoes czopki na hemoroidy, 2 razy uzylam i mi przeszlo (a przynajmniej nie boli i nie krwawi). Tez mi jeden wyszedl, ale babeczka w aptece doradzila, ze trzeba tym czopkiem tego hemoroida wsadzic do srodka. Nie wiem czy mi sie to udalo czy nie, ale hemoroid mi sie na pewno zmniejszyl i jest komfortowo spowrotem ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eli, dzięki. Wiesz, o żelazo bede pytala na wizycie po nowym roku czy ppdawac. Mały juz ma twardsza kupkę i przez to mam wrazenie ze go boli brzuszek. Juz nie ma kupy przy kazdej zmianie pieluchy, tylko co 2-3 przebierania. I dzięki za rady co do hemoroidów ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nonkatoja, staraj sie go odbeknąć po jedzeniu. Mój też ma drobne problemy i go odbekuje (a beka jak stary[emoji23]) i jest lepiej, tzn widzę że mały czuje ulge bo zaraz jest lepiej i idzie ładnie spać. Tzn odbeknie, popierdzi, zrobi kupke i śpi. Podaje mu po troszku herbatke rumiankowa, ale naprawde po pare kropel wypija bo nie chce butelki

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lenam sto lat mamusiu :*

Izula zdrówka dla was. Długo ta żółtaczka :(

@Nonkatoja to jest ok 1 kg na miesiąc tym bardziej że dzieci rosną skokowo. Możesz rozbudzać przez odbijanie jak Iza radzi. Jak lekarz mówi że ok to ok. Ile teraz waży?

Starsza córka mi przestaje na drzemki chodzić nieeee :(

[emoji813] Lili ur. 18.12.2016r [emoji813]
 
Eli, dzięki, no też sie martwie bo mały żółty :( widać gołym okiem.

A to mój synuś obecnie, 4 i pół kilo wagi ;)

1483105258-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@elifit chyba chodziło Ci o @noemi87 z wagą, bo u mnie z waga się ustabilizowało i Oskarek na oko ładnie przybiera. A ja i tak w czasie karmienia kilka razy podnosze małego do odbijania że względu na kolki. Zastanawiam się tylko nad tym czy on nie je za czesto/za krótko, bo je średnio co 1: 30 h i je 5-7 min. Po tym czasie odrywa się z płaczem i za nic nie mogę go potem przystawic. Później pół godziny uspokojenia go i idzie spać na 1h i tak w kółko. Nie mam pojęcia jak mu pomóc, bo wcześniej jadł dłużej i najczęściej usypiał przy piersi. [emoji17] W nocy zależy kiedy, ale zdarza mu się pospac dłużej i bez awantur przy jedzeniu.

@xXxIzuLQaxXx Szymuś faktycznie żółty. Lekarz coś mówi na tą przedłuzajaca się zółtaczkę.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry