reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej, gratulacje dobrych wieści... znów mam troszkę do nadrobienia bo wczoraj miałam mały wypadek, na szczęście skończyło się chyba tylko na dużym strachu ale już niezbyt byłam w stanie pisać. Udanego dnia życzę i jeśli któreś jeszcze czekają dziś na wizyty, to powodzenia. :)
Ojeju co się stało?
 
reklama
@tusiaczzek1988 gratuluję kochana!!! Śliczne maleństwa :-))!!!

Ja jestem niewyspana. Oczy nam czerwone jak królik chodzę jak wampir Hehehe.
Ale na pocieszenie był kurier z przesyłką z la Millou. Myślałam że Justynka zamówiła ten piękny box a co się okazało to opakowanie. Cudne! I rzeczywiście jakość śpiworka genialna. Więc polecam z rabatem na ierwsze zakupy można fajny śpiworek za 160zl kupić. Póki jest promocja. No i plus że śpiworek można do fotelika więc 2w1.
DSC_0001_20170807134201608.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0001_20170807134201608.jpg
    DSC_0001_20170807134201608.jpg
    72,3 KB · Wyświetleń: 325
Och @reniuszek jaki piękny śpiwór!! A z tym opakowaniem, tak tak w nim śpiwór przyszedł. Na prawdę jestem pod wrażeniem tej firmy. A słuchaj..ta chusteczka na szyję to robi tak jakby za szalik?
Tak :-) fajnie to zapakowali i cała logistyka na świetnym poziomie :-)a apaszke wzięłam, bo z kombinezonami różnie bywa a to ma taki uniwersalny rozmiar że i na mnie jest dobra :-D
Emek też zachwycony jakością i cała przesyłka, więc podejrzewam że będzie chciał częściej tam zamawiać :-)
 
@Rossiczka Sama dokładnie nie wiem i miałam przez to dużo strachu. Po wyjściu do miasta, jakieś 100-150m przeszłam i nagle na chwilę zemdlałam ot tak bez żadnego ostrzeżenia, wszystko było dobrze i nagle stało się. S mimo że szedł obok mnie ledwo zdążył mnie złapać abym nie uderzyła brzuchem w beton bo poleciałam do przodu. Rozwaliłam sobie tylko porządnie kolana, jedno z nich nadal jest opuchnięte i ledwo chodzić mogę, do teraz kuleję. Podobno nieźle grzmotnęłam o ziemię, przynajmniej tak S wystraszony mówił.
Z wiadomych przyczyn ze spaceru wyszły nici i musiałam zawrócić, a potem już do końca dnia leżałam obolała i ze strachem czy na pewno małemu nic się nie stało. S musiał mnie nieźle uspokajać. Do tego obudziłam się w nocy i jak mały najzwyczajniej w świecie spał, ja zaczęłam schizować że coś się stało bo pierwszy raz w nocy obudziłam się i nie wiercił się, na szczęście za pół godziny dał pokaz kopniaków aż brzuch podskakiwał. :D
Dziś poza bolącym, czerwonym i opuchniętym kolanem już jest wszystko w normie. :)
 
@Rossiczka Sama dokładnie nie wiem i miałam przez to dużo strachu. Po wyjściu do miasta, jakieś 100-150m przeszłam i nagle na chwilę zemdlałam ot tak bez żadnego ostrzeżenia, wszystko było dobrze i nagle stało się. S mimo że szedł obok mnie ledwo zdążył mnie złapać abym nie uderzyła brzuchem w beton bo poleciałam do przodu. Rozwaliłam sobie tylko porządnie kolana, jedno z nich nadal jest opuchnięte i ledwo chodzić mogę, do teraz kuleję. Podobno nieźle grzmotnęłam o ziemię, przynajmniej tak S wystraszony mówił.
Z wiadomych przyczyn ze spaceru wyszły nici i musiałam zawrócić, a potem już do końca dnia leżałam obolała i ze strachem czy na pewno małemu nic się nie stało. S musiał mnie nieźle uspokajać. Do tego obudziłam się w nocy i jak mały najzwyczajniej w świecie spał, ja zaczęłam schizować że coś się stało bo pierwszy raz w nocy obudziłam się i nie wiercił się, na szczęście za pół godziny dał pokaz kopniaków aż brzuch podskakiwał. :D
Dziś poza bolącym, czerwonym i opuchniętym kolanem już jest wszystko w normie. :)

Kurcze musisz na siebie uważać.
 
reklama
@Marti92 nieźle mój by za żadne skarby światow nie poszedł do lumpka i to tym bardziej SAM!! Ja za to byłam i kupiłam woj ciuchów dla małego i znalazłam dla siebie super spodnie ciążowe z H&M!!


@tusiaczzek1988 o jejku jakie cudnosci <3 gratulacje wizyty!!

@reniuszek patrzylam na ten śpiworek! Cudny jest, w ogóle La Millou ma cudne rzeczy. ale o rabacie nie wiedziałam jaki to rabat i na jakiej stronie?





......:::::::::21t. i 6d::::::::.........
 
Do góry