reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Wiecie jak na ip jest... Ech :( Bidna ta nasza Nati. Musimy cierpliwie czekać.

Jak ja się czuję beznadziejna. Żeby kuchnię 3 godziny sprzątać o_O Masakra... Ale za to wszystkie fronty wyszorowane :D Mimo to mój Ł zdarzył za ten czas ogarnąć resztę mieszkania. Co mnie jeszcze bardziej dobiło [emoji14] Jestem tak zmęczona że aż kufelek stłukłam. Za to ciasto pyyyyszne mi wyszło. Nie będę zdjęcia wrzucać, żeby naszych biduś na diecie nie dręczyć :* Zjem dziś conajmniej 1/3 blachy ^^
 
Wiecie jak na ip jest... Ech :( Bidna ta nasza Nati. Musimy cierpliwie czekać.

Jak ja się czuję beznadziejna. Żeby kuchnię 3 godziny sprzątać o_O Masakra... Ale za to wszystkie fronty wyszorowane :D Mimo to mój Ł zdarzył za ten czas ogarnąć resztę mieszkania. Co mnie jeszcze bardziej dobiło [emoji14] Jestem tak zmęczona że aż kufelek stłukłam. Za to ciasto pyyyyszne mi wyszło. Nie będę zdjęcia wrzucać, żeby naszych biduś na diecie nie dręczyć :* Zjem dziś conajmniej 1/3 blachy ^^
Jakie zrobiłaś, właśnie też mam na coś ochotę.
 
Ja mam ochotę na to coś z budynkiem

Zaraz idę po maliny albo truskawki

1503756098-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Do góry