zielona26
Fanka BB :)
Trzymam z calej sily kciuki!!!Jadę do szpitala i to jak najszybciej. Do tego wszystkiego doszło jeszcze plamienie.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Trzymam z calej sily kciuki!!!Jadę do szpitala i to jak najszybciej. Do tego wszystkiego doszło jeszcze plamienie.
Natka wiadomo coś!!! Za dużo stresów masz ostatnio ;(!! Trzymam kciuki.!!!Jadę do szpitala i to jak najszybciej. Do tego wszystkiego doszło jeszcze plamienie.
Ok. To wypiore. Tu w Szwecji nie ma jakiś specjalnych proszków dla niemowląt,ale są za to takie nieperfumowane z atestem,ze alergicy i astmatycy mogą używać i w takich piorę. Można swoje i maluszków prac w tym samymMarti pierze sie wszystko bo te rzeczy przed pakowaniem lezaly w magazynie a tam wiadomo za czysto nigdy nie jestNo i nie byly prane w proszkach dla niemowląt
Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom