reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny, ja od początku ciąży czuje się cały czas dość dobrze, ale dzisiaj coś jest nie tak. Boli mnie całe podbrzusze i plecy na dole, a oprócz tego brzuch twardy. Poleżałam trochę i myślałam, że mi to przejdzie, ale niestety ból się nasila. Nie chce panikować, ale nie wiem czy może nie lepiej dla swojego spokoju pojechać do szpitala.
 
reklama
Dziewczyny, ja od początku ciąży czuje się cały czas dość dobrze, ale dzisiaj coś jest nie tak. Boli mnie całe podbrzusze i plecy na dole, a oprócz tego brzuch twardy. Poleżałam trochę i myślałam, że mi to przejdzie, ale niestety ból się nasila. Nie chce panikować, ale nie wiem czy może nie lepiej dla swojego spokoju pojechać do szpitala.
No pewnie że lepiej jechać :) Przynajmniej nie będziesz się stresować.
 
Może spróbuj tez wziąć nospe ?

p19uflw1nv024jhl.png
Już brałam, ale nie pomogło. Jeśli nie przejdzie to pojadę do szpitala.
 
Ja też wychodzę z założenia że lepiej trzy razy sprawdzić jak coś nas niepokoi. Jeszcze możesz spróbować wziąć ciepły prysznic.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja od początku ciąży czuje się cały czas dość dobrze, ale dzisiaj coś jest nie tak. Boli mnie całe podbrzusze i plecy na dole, a oprócz tego brzuch twardy. Poleżałam trochę i myślałam, że mi to przejdzie, ale niestety ból się nasila. Nie chce panikować, ale nie wiem czy może nie lepiej dla swojego spokoju pojechać do szpitala.
Jeśli ból nie mija podczas odpoczynku i jest inny specyficzny jedź natychmiast do szpitala. Nie ma co zwlekać.
 
Dziewczyny, ja od początku ciąży czuje się cały czas dość dobrze, ale dzisiaj coś jest nie tak. Boli mnie całe podbrzusze i plecy na dole, a oprócz tego brzuch twardy. Poleżałam trochę i myślałam, że mi to przejdzie, ale niestety ból się nasila. Nie chce panikować, ale nie wiem czy może nie lepiej dla swojego spokoju pojechać do szpitala.
Jedź, będziesz spokojniejsza. Sprawdź co się dzieje.
 
reklama
Do góry