reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Cześć dziewczyny !
Widać już, że końcówki tuż tuż i wszelkie przeboje z tym związane.
Mikado mam nadzieję, że szybko zareagują , może lekarz się zmieni i będzie z kim rozmawiać . Trzymam za Ciebie i Piotrusia mocno kciuki !
I za Was wszystkie po kolei .
Trzymajcie się dzielnie .
Życzę Wszystkim szczęśliwych rozwiązań ! :)

Ps. u mnie kiepsko, szyjki prawie nie ma, na ostatnią chwilę udało się założyć pessar. Pierwszy przewidziany przez lekarza termin na poród mam za tydzień . A jeśli się uda doleżeć to będziemy z Jaśkiem walczyć o kolejne tygodnie :)
No to kciuki mocno zaciśnięte żeby sie udało i mały posiedział jeszcze w brzuszku.
 
reklama
Mikado a bierzesz wtedy wit c tez razem z tym zelazem?aaaa doczytalam teraz o tej wchlanialnosci Twojej:(kurde i co Oni na to wszystko teraz?
Gosik czemu masz problem z kocim grzbietem?:p Zaintrygowalo mnie to bo ja bez problemu zrobie:D mozesz tez lezec tak ze rece podparte na łokciach a pupa wypięta jak do seksu haha wyzej niz brzuch:p
Misianka ja +12/13kg jak Cie to pocieszy wiec gonie Cie:*
Reniuszek co Ty mowisz?za tydzien?o jacieeee!W ktorym tyg jestes?oby sie udalo jeszcze przetrzymac a jak nie to pierwsza bedziesz tulic♡
Apeluje ze tez maila dostalam:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@zielonaA Właśnie dziś zdjęli mi wenflon więc kroplówek brak i odstawili zastrzyki przeciwskurczowe na próbę. Rano mały po wierceniu się nocnym był grzeczny na KTG jak nigdy, przespał prawie całe. Teraz coś dziwnie w brzuchu, uczucie jak na 1-2 dni przed okresem czy owulację ale do zniesienia na spokojnie.
 
1509095758-3e74f7e3d40bc0b5-aaaaaa.png


Dostałam maila odnośnie pieluszek w rossmannie. Tydzień ciąży chyba nie ma tu nic wspólnego, no i jest ważne przez 4 tygodnie, a nie do ukończenia przez dziecko 1 miesiąca :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

A w którym tygodniu jesteś?
 
Dzięki :)
Millo mam skonczony 34 tc .
Plannowo po skonczonym 37 tc mam miec zdjety pessar , ale roznie moze byc. Sugestia lekarza nt 35 tc ze wzgledu na pierwszy porod w tym tygodniu.
Po cichu licze, ze na koncowce listopada sie skonczy ;)
Mikado dziękuję :* oby szybko ogarnęli Twoją anemię !!!!!
 
Cześć dziewczyny !
Widać już, że końcówki tuż tuż i wszelkie przeboje z tym związane.
Mikado mam nadzieję, że szybko zareagują , może lekarz się zmieni i będzie z kim rozmawiać . Trzymam za Ciebie i Piotrusia mocno kciuki !
I za Was wszystkie po kolei .
Trzymajcie się dzielnie .
Życzę Wszystkim szczęśliwych rozwiązań ! :)

Ps. u mnie kiepsko, szyjki prawie nie ma, na ostatnią chwilę udało się założyć pessar. Pierwszy przewidziany przez lekarza termin na poród mam za tydzień . A jeśli się uda doleżeć to będziemy z Jaśkiem walczyć o kolejne tygodnie :)
@reniuszek mam nadzieję że uda się jak najdłużej wysiedzieć Jasiowi w brzuszku
 
A i kupiłam wkońcu rzeczy higieniczne podkłady jedne i drugie, wkładki laktacyjne, majtki siateczkowe, octenisept, bepanthen i prawie 100poszla masakra
 
reklama
@Millo tak czy siak jutro morfologia, a na razie czekanie... Boję się tego przetaczania jak nie wiem, a rodzina mi też wiele nie pomaga z tekstami "wątpię czy coś dzisiejsze starania pomogą" itp
 
Do góry