reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Eklerka już poszło, okazało się że była jeszcze inna eklerka na forum [emoji12]
Ale kusicie tymi ciastami[emoji2]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
A ja jestem tak przejedzona, że, żadne ciasto nie jest w stanie mnie skusić.
Ostatnio jednak chipsy mi się marzą, ale postanowiłam, że koniec z niezdrowym jedzeniem w tej ciąży ;-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Natka daj znać jak tylko się coś dowiesz... trzymam mocno kciuki!!!
OMG! Ale ciacha wstawiacie! Ja dzisiaj zrobiłam racuchy z jabłkami mniami- już nie mam bo zawiozłam Ł na budowę a teraz znowu mam na nie ochotę ;-) no cóż...
Jakieś hormony we mnie buzują bo pojechałam na budowę a Bart nie chciał więc zawiozłam Go do babci i chciałam trochę posiedzieć na tarasie itp. A on zadzwonił że chce wracać do domu bo mu mi się nudzi i hahahah całą drogę płakałam ze będę kisić się w bloku zamiast siedzieć na swoim tarasie
No i tak o to jestem w domu i leżę a mój młody przyniósł mi laurka z przeprosinami ze przez niego siedzimy w bloku... no nic poleżę i poczytam książkę ;-)
 
Natka daj znać jak się coś dowiesz! Trzymam kciuki!!!
Ale ciacha wrzucanie! Ja dzisiaj zrobiłam racuchy z jabłkami ale już nie mam bo zawiozłam Ł na budowę. A teraz mam na nie ochotę...
Coś mi hormony buzują bo chciałam posiedzieć na budowie, na tarasie to Bartek marudził ze że chce do domu i całą drogę płakałam ze będę kisić się w bloku ...
No więc jestem już w bloku i kiszę ;-) poleżę i poczytam książkę ;-) ott tyle ;-)
 
reklama
Do góry