reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dziewczynki mam taki problem... Od zeszłego tygodnia czuje że swędzą mnie stopy więc nie czekając od razu w zeszły czwartek zrobiłam próby wątrobowe i poziom kwasów żółciowych i wyniki w normie...więc co to może być? To swędzenie nie jest jakieś uporczywe ale czuję swędzenie...tylko stóp nic więcej mnie nie swędzi. :confused:

Może zespół niespokojnych nóg [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój mąż tak miał jak miał zapalenie gardła. Zaznaczam ze początkowo nawet go nie bolało ale bylo czerwone. Swedzialy go tak stopy ze prawie po ścianach chodzil

Co prawda robiłam tydzień temu te próby wątrobowe i poziom kwasów żółciowych ale chyba powtorze je jutro, strasznie się martwię. Bo chyba to są jedynie badania które się robi żeby potwierdzić cholestaze?
 
Maja1987, ja też na początku zawsze przekraczałam normy na czczo i lekarka polecila mi pić pol szklanki kefiru pol godziny przed snem. Od tej pory miałam cukier w granicach 75-80. Może na Ciebie też zadziała :-)

Zapmarta, też ubolewam nad nogami... na prawym udzie wyszły mi takie brzydkie żyły [emoji53] zawsze miałam ładne, zgrabne nogi bez defektów, a teraz sie boję że po ciąży te żylaki zostaną [emoji20]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny :)
Magda cieszymy sie, ze wszystko jest ok u Was :)

My po usg dzisiaj. Maly lezy glowka do dolu I wazy 2kg :) Wszystkie wymiary w porzadku.
Ja wpadam w wir zakupowy I zaczyna mi sie syndrom wicia gniazdka:p

Musialam dzisiaj zamowic sobie pas podtrzymujacy, gdyz mam dosyc nisko brzuch I od jakiegos czasu pojawiaja sie bole:oops: Mam nadzieje, ze przyniesie chociaz troche ulge :)
 
Dzień dobry Kochane :)
Ja od 6:00 na nogach, trochę ogarnęłam, wstawiłam dwa prania i zamówiłam na allegro zestaw minky i ochraniacz na materac do łóżeczka.
Zjadłam już śniadanie i pół paczki ciastek, nie mogłam się opanować :D
Dziś idziemy na obiad do mojego szwagra i jego nowej dziewczyny, jestem mega ciekawa jak to będzie :)
 
Dziewczynki mam taki problem... Od zeszłego tygodnia czuje że swędzą mnie stopy więc nie czekając od razu w zeszły czwartek zrobiłam próby wątrobowe i poziom kwasów żółciowych i wyniki w normie...więc co to może być? To swędzenie nie jest jakieś uporczywe ale czuję swędzenie...tylko stóp nic więcej mnie nie swędzi. :confused:
Mnie też trochę swędziały stopy, trochę dłonie. Zrobiłam też badania na cholestazę i jak zobaczyłam, ze wyniki w normie to przestałm czuć swędzenie [emoji6] u mnie to chyba głowa. W 21-22 strasznie swędzialo mnie wszystko...ale wtedy smarowalam się oliwką i ta skóra mega mi się wysuszyła i cały czas czułam dosłownie jej rozciąganie. Odstawiłam oliwkę i jescze pomidory- bo dużo ich jadlam i nie wiedzialam czy to nie uczulenie i jak ręką odjął.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki mam taki problem... Od zeszłego tygodnia czuje że swędzą mnie stopy więc nie czekając od razu w zeszły czwartek zrobiłam próby wątrobowe i poziom kwasów żółciowych i wyniki w normie...więc co to może być? To swędzenie nie jest jakieś uporczywe ale czuję swędzenie...tylko stóp nic więcej mnie nie swędzi. :confused:
Swędzą Cipodeszwy stóp czy góra? Bo jak strona podeszwowa stóp to może gdzieś jakiegoś grzyba złpałaś? Np przymierzając buty, na basenie, u lekarza?

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry