reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Magda dobrze, że córeczka rośnie zdrowo, a na obrót ma jeszcze czas.
Ja chustowalam od 2-3 tygodnia życia, nie całymi dniami, ale tak, żeby wyjsc do sklepu czy zrobić obiad.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Serio?? Mnie koleżanki mówiły, że od 3 miesiąca. Widać, ze laik jestem.

Może jakieś watrszaty chustowania się zapiszę :)
 
Magda trzeba tylko opanować wiązanie odpowiednie dla noworodka, ja corke nosiłam w "kieszonce". Jest mnóstwo filmów na YT jak to się robi [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczynki mam taki problem... Od zeszłego tygodnia czuje że swędzą mnie stopy więc nie czekając od razu w zeszły czwartek zrobiłam próby wątrobowe i poziom kwasów żółciowych i wyniki w normie...więc co to może być? To swędzenie nie jest jakieś uporczywe ale czuję swędzenie...tylko stóp nic więcej mnie nie swędzi. :confused:
 
Dzień 1:
Śniadanie 1
2kromki chleba żytniego, 4 liście sałaty, pomidor, kawa zbożowa zrobiona na mleku, pół jabłka.
Razem 3,5 WW
Śniadanie 2
3 krakersy z plasterków żółtego sera, 3/4 szklanki soku pomarańczoweg
Razem 2,5 WW
Obiad:
3ziemniaki wielkości łyżki stołowej,
Pierś z kurczaka upieczona w woreczku
Surówka z marchwii i jabłka (2marchewki, 1 jabłko)
Razem 5WW
PODWIECZOREK:
Koktajl truskawkowy: 1,5 płaskiej łyżki owsiane płatków owsianych, szklanka kefiru, około 9sztuk truskawek mrożonych i zblenderowac.
KOLACJA 1:
2 kromki chleba żytniego, 4 liście sałaty, ser żółty, jajko, rzodkiewki, szklanka soku, 1 mandarynka
KOLACJA 2:
1/3 banana
PRZED SNEM:
1kromka chleba żytniego z sałatą, szynka chuda, pomidorem, szczypiorkiem
 
Dziewczynki mam taki problem... Od zeszłego tygodnia czuje że swędzą mnie stopy więc nie czekając od razu w zeszły czwartek zrobiłam próby wątrobowe i poziom kwasów żółciowych i wyniki w normie...więc co to może być? To swędzenie nie jest jakieś uporczywe ale czuję swędzenie...tylko stóp nic więcej mnie nie swędzi. :confused:
Mój mąż tak miał jak miał zapalenie gardła. Zaznaczam ze początkowo nawet go nie bolało ale bylo czerwone. Swedzialy go tak stopy ze prawie po ścianach chodzil
 
reklama
Dziewczynki cukrzycowe a wy ten cukier miezycie godzine po skończeniu posilku czy godzine po rozpoczeciu? Bo ja już zgłupiałam

Ja mierze h po skończonym posiłki. Nawet jak byłam na krzywej miałam 5 minut na wypicie glukozy i położna kazała mierzyć czas od skończenia picia jej. Po za tym raz zrobiłam test i sprawdziłam h od rozpoczęcia jedzenia i za chwile od skończenia jedzenia (około 10 minut różnicy) i miałam cukier wyższy przy drugim pomiarze czyli od skończenia jedzenia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry