reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Magda dobrze, że córeczka rośnie zdrowo, a na obrót ma jeszcze czas.
Ja chustowalam od 2-3 tygodnia życia, nie całymi dniami, ale tak, żeby wyjsc do sklepu czy zrobić obiad.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Nasza piłeczka- 32tc ;)
20171006_131844.jpg

Ups, przepraszam że nie w tym temacie... Dopiero teraz zobaczyłam a nie umiem przenieść :/
 

Załączniki

  • 20171006_131844.jpg
    20171006_131844.jpg
    506,7 KB · Wyświetleń: 500
Ostatnia edycja:
Mikado93, piękny ten brzuszek! :-D mój nawet w połowie taki nie jest, pod luzniejsza bluzka wgl nie widać, że jestem w ciąży :p

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

to tak jak u mnie, ale z pierwszym synkiem też nie miałam dużego, jak miałam iść do szpitala już rodzic to każdy myślał że jestem dopiero w połowie ciąży hi hi a do tego na chwilę obecną mam niecałe +4kg :)
 
to tak jak u mnie, ale z pierwszym synkiem też nie miałam dużego, jak miałam iść do szpitala już rodzic to każdy myślał że jestem dopiero w połowie ciąży hi hi a do tego na chwilę obecną mam niecałe +4kg :)
Ja po wczorajszym wazeniu mam już +8, ale brzucha cały czas specjalnie nie widać. Kiedyś, idąc na pobranie krwi, zapytałam w okienku czy ciężarna może wejść bez kolejki, bo się gorzej czuje, to usłyszałam, że w pierwszym trymestrze pierwszeństwo nie przysługuje. Byłam w 27 tygodniu...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niechcący dodałam zdjęcie w innym temacie niż chciałam ;) coś w telefonie się pomieszało... No ale już trudno.
A co do brzuszka to w moim przypadku słyszę sprzeczne opinie. Już od kilku osób słyszałam że jestem szczęściarą z małym brzuszkiem wyglądającym max na początek 6 miesiąca, a innym razem, że ładna piłka mi się robi ;)
W sumie przytyć wiele nie przytyłam, mogło być gorzej bo przy mojej cukrzycy mam +6kg mimo, że nie miałam żadnego miesiąca na minusie.
Na ślubie 2 tygodnie temu zdjęcia "nie zauważyły" ciąży, jedynie obrzęk nóg wyszedł na jaw bo sukienkę miałam za kolano ale brzuszka zero. :D
 
@Magda super że przeplywy ok i dzidzia zdrowo rośnie [emoji3] @Mikado mój brzuszek podobnej wielkości. Z pierwsza córką miałam mniejszy. Co do chustowania to można już od samego początku. Wszystko oczywiście zależy od ułożenia dzidzi w chuscie. Na początku inna pozycja dla niemowlaka.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry