reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hehe dziewczyny o jakim seksie w mowicie ja mam wrażenie, że w grazynie mam jakiegoś obcego tyle miecha nie wiem skąd to się wzięło dla męża już nie ma miejsca A teraz z innej beczki do mam dziewczynek czy Wasze córcie miały kiedyś podrażnioną pisie? Moja Lenka ostatnio cos się drapala mysmyśla, że może zle się podtarla bo byla zaczerwieniona zrobiłam jej długą kapiel, ale widze,ze nie pomoglo. Nie wiem czy mam z nia iść do pediatry czy jakiegoś innego lekarza. Przerabialyscie to kiedyś?
 
reklama
Najpierw trzeba prosić o wymianę na nowy towar, jeśli oni by go nie mieli wtedy powinni zaproponować kasę. Może być że Ci na tej podstawie specjalnie odrzucili.
 
Najpierw trzeba prosić o wymianę na nowy towar, jeśli oni by go nie mieli wtedy powinni zaproponować kasę. Może być że Ci na tej podstawie specjalnie odrzucili.

A jak się odwolam to mogę prosić o wymiane? tylko to jest o tyle specyficzna sytuacja, że pajac jest rozmiar 56 a ja jestem na końcówce ciązy więc musiałam iść do sklepu i kupić nowe ubranka i je prać bo przecież nie wiem kiedy mi będą potrzebne
 
Hej dziewczynki :) troche Was czasem podczytuje. Widze duzo nowych mam :)
Ja juz modle sie o koniec, od dzis 37 tydz i marze o porodzie :D
U nas juz cztery dziewczynki na swiecie i jeden chlopak z babyboom :) takze powoli sie sypiemy....
Pozdrawiam :)
 
Hej dziewczynki :) troche Was czasem podczytuje. Widze duzo nowych mam :)
Ja juz modle sie o koniec, od dzis 37 tydz i marze o porodzie :D
U nas juz cztery dziewczynki na swiecie i jeden chlopak z babyboom :) takze powoli sie sypiemy....
Pozdrawiam :)[/QUOT

A kto już urodzil? Wszystkie dzieci zdrowie? Ciekawe, że dziewczynki się tak spiesza
 
reklama
Do góry