reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dzisiaj byłam na wizycie, u mnie 34+4 waga na dziś około 2900🤪 W sumie dobrze że tak rośnie skoro jest ryzyko wcześniejszego porodu, póki co pessar trzyma, siedzi na szyjce, także oby tak dalej🥰
Przez ostatnie dni śledziłam informacje z porodówek w okolicy na fb, żeby wiedzieć na co się nastawić w razie czego, trochę mnie to uspokoiło. Najważniejsze teraz nie trafić na kwarantannę lub się nie zarazić, ale nawet jeśli - wszystko do przejścia
Rośnie jak na drożdżach :)

Też śledzę informacje z 3 szpitali, byle by nie było koronawirusa i nie zamknęli porodówki :) w sumie czasem to co się dzieje mnie przeraża ale potem myślę że "co ma być to będzie" i mogę tylko starać się minimalizować zagrożenie dla mnie.

A jak u Was z ruchami? Mój dość ostatnio spokojny i z jednej strony wiem że ma coraz mniej miejsca ale z drugiej strony się obawiam :(
 
reklama
Dzisiaj byłam na wizycie, u mnie 34+4 waga na dziś około 2900🤪 W sumie dobrze że tak rośnie skoro jest ryzyko wcześniejszego porodu, póki co pessar trzyma, siedzi na szyjce, także oby tak dalej🥰
Przez ostatnie dni śledziłam informacje z porodówek w okolicy na fb, żeby wiedzieć na co się nastawić w razie czego, trochę mnie to uspokoiło. Najważniejsze teraz nie trafić na kwarantannę lub się nie zarazić, ale nawet jeśli - wszystko do przejścia
Mi lekarka powiedziała, że będąc na kwarantannie można rodzić w każdym szpitalu, problem zaczyna się kiedy mamy wynik pozytywny.
 
Mi lekarka powiedziała, że będąc na kwarantannie można rodzić w każdym szpitalu, problem zaczyna się kiedy mamy wynik pozytywny.
Ja będę umawiać CC w szpitalu w którym jest oddzial dla rodzacych z covidem. Nie robia w nim testow przy przyjeciu. Jedynie dla objawowych. Trafiaja tam pozytywne pacjentki ktore zaczynaja rodzic a test mialy wykonany w innym szpitalu.
 
A czy macie taki ból pleców i brzucha przypominający trochę ból przed miesiączka? Dziś mam tak pierwszy raz długo
Ból brzucha mam bardzo często... A placów zdarzył się parę razy że bolało... Ale po chwili przechodzilo... im bliżej porodu tym podobno coraz częściej takie bóle będą bo macicy się przygotowuje... ja odkąd urodziłam pierwsze dziecko... A dawno to bylo... to nie miałam bólów miesiaczkowych wiec juz nawet nie pamiętam jak to boli więc ciężko mi stwierdzić czy ten ból jest taki jak przed miesiączka...
 
Moja teściowa przed urodzeniem dziecka miała bóle miesiaczkowe, które wyłączały ją z życia na 2-3 dni a po ciąży przestały istnieć. Jest nadzieja dla kobiet cierpiących podczas miesiączek ;) cale szczęście nie miałam z tym problemu.

W ogóle dziś dziwnie się czuję. Jest mi też goraco a mały jest bardzo aktywny. Od jakiegoś czasu mam przeczucie, że do terminu nie dam rady 🙈
 
A czy macie taki ból pleców i brzucha przypominający trochę ból przed miesiączka? Dziś mam tak pierwszy raz długo
Ostatnio pojawiają się takie bolą szczególnie jak więcej pochodzę. Poza tym dzidzia ma nisko główkę I często boli podbrzusze bo uciska na nerwy tak twierdził lekarz
Dziś byłam u lekarza mały waży 1325g więc rośnie jak na drożdżach🙂 Dziewczyny zastanawialiście się jak rodzicie CC czy naturalnie? Trochę przeraża mnie wizja porodu bo to pierwszy a teraz w dobie wirusa nie wiadomo w ktorym szpitalu się wyląduje
 
Super, że tak rośnie 😍

Spróbuję naturalnie skoro już głowę ma na dole ale bedzie co będzie. Coraz częściej myślę o porodzie i mimo pozytywnego nastawienia trochę się boję. Myślę jednak, że to naturalne - tym bardziej w przypadku pierwszego porodu.

Damy radę dziewczyny :) musi być dobrze
 
reklama
Moja teściowa przed urodzeniem dziecka miała bóle miesiaczkowe, które wyłączały ją z życia na 2-3 dni a po ciąży przestały istnieć. Jest nadzieja dla kobiet cierpiących podczas miesiączek ;) cale szczęście nie miałam z tym problemu.

W ogóle dziś dziwnie się czuję. Jest mi też goraco a mały jest bardzo aktywny. Od jakiegoś czasu mam przeczucie, że do terminu nie dam rady 🙈
O rany jak bym o sobie czytała... też ostatnio się czuje dziwnie... też mam napady gorąca i mały jak się rozruszać to przestać nie może... A wczoraj nawet do męża mówię że jak on tam będzie szalał to napewno wyjdzie wcześniej... Na co on wzruszył ramionami i mi mówi że to jego decyzja kiedy będzie chciał wychodzic A poza tym i tam masz rodzic wcześniej... ehhh... mam nadzieję że się wstrzyma jeszcze że 3 tygodnie minimum... Bo gotowa jeszcze nie jestem😂🙈
 
Do góry