reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
A jak u Was płytki krwi u mnie w morfologi wyszly 118 i Pani ginekolog zalecila mi powtórzyć wyniki plt na cytrynian które wyszły jeszcze niższe bo tylko 96, miała którąś z Was podobnie?
U mnie z miesiąca na miesiąc spadają, było 250, potem 220, teraz 200, oby tylko do porodu nie poleciały mocniej...
 
Ja wykaz miałam robiony na wizycie w 34tc... więc ciekawe czy mi to uznają jak by mi tak przyszło rodzic w 40 tc 🤔 kolejną wizytę mam w 38tc... dziewczyny A wszystkie już wybraliście położna srodowiskowa?
Mam wybraną od jakiegoś 25tc, akurat się tak złożyło, że pracuje w przychodni do której jestem zapisana. Najpierw polecono mi inną, ale dostałam info, że w dobie korony odbywa tylko jedną wizytę po porodzie, a resztę online... 🙃 Natomiast ta z mojej przychodni normalnie przychodzi do domu, jedynie wiadomo w całej zbroi od stóp do głów. Nie ma również problemów ze spotykaniem się ze mną przed porodem (mogę nawet zabrać męża!). Także jestem mega zadowolona, że się na nią zdecydowałam. 😄
 
A jak u Was płytki krwi u mnie w morfologi wyszly 118 i Pani ginekolog zalecila mi powtórzyć wyniki plt na cytrynian które wyszły jeszcze niższe bo tylko 96, miała którąś z Was podobnie?
U mnie na ostatnim wyszło 102,czyli coraz mniej...lekarz powiedział że dla mnie najlepiej rodzić sn z powodu tych płytek...
 
U mnie z miesiąca na miesiąc spadają, było 250, potem 220, teraz 200, oby tylko do porodu nie poleciały mocniej...
Kochana ja bez ciąży mam normę góra 150 przez co nie mogę oddawać krwi ale nigdy nie miałam żadnych problemów z krzepliwością tak na prawdę. Jak na początku ciąży miałam 168 to byłam mocno zdziwiona.
 
Ja się trochę wystraszylam bo mi Pani doktor powiedziała, że jak będzie spadać to do szpitala mnie położy na tydzień przed porodem bo mozna krwotoku dostac
 
Ja się trochę wystraszylam bo mi Pani doktor powiedziała, że jak będzie spadać to do szpitala mnie położy na tydzień przed porodem bo mozna krwotoku dostac
Bez stresu :) sprobuj teraz zjesc wiecej wolowiny, jajka, ryby, platki czekoladowe jakis szpinak lub brokul. Moze cos sie uda podniesc jeszcze.
 
Dziewczyny czy któraś zauważyła u siebie pojawienie się białego bardzo gęstego śluzu ? Rano ma postać wodnista mlecznobiałą natomiast w ciągu dnia robi się gęsty 🙄
 
reklama
Do góry