reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Cześć,
Mam pytanie czy któraś z Was ma wysokie ryzyko stanu przedrzucawkowego, właśnie otrzymałam wyniki badania prenatalnego fmf i dostałam zalecenie brac acard 150 1 tabletka na noc.
Proszę o informacje czy ktoś ma podobną sytuacje i jak czuje się po tych tabletkach? Dziękuje.

Cześć 😊 ja biorę acard 150. Na prenatalnych wyszło ze mam zły jeden opór chyba w lewej tętnicy macicy
Lekarz powiedział ze w 80 % zmniejsza ryzyko nadciśnienia/ stanu przedrzucawkowego. Biorę już trzeci tydzień i nic się nie dzieje, czuje się normalnie 😊
 
reklama
Hej. Mam pytanie, trochę w temacie więc odświeżam. Dzisiaj po wstaniu z łóżka poczułam jak coś cieknie mi po udach, poszła do łazienki, zebrałam to papierem toaletowym. Miało konsystencję śluzu, ale bardzo bardzo rzadkiego. Kolor biało-zółty. Po ubraniu bielizny mam na niej żółte ślady. Bardzo sie przestraszyłam. Czy to może być cos niepokojącego? Czy taka ilość wydzieliny jest możliwa?! na codzień nie mam takich upławow. Biorę dupshaston 2xdziennie. Macie tak czasem na tym etapie ciąży? Dzisiaj zaczynam 13tc. Nie piecze, nie swędzi... miewacie tak?
miałam tak dwa razy, dosłownie czułam ze coś mi cieknie i musiałam sprawdzić co to , a to nic takiego . Byle nie czerwone.. ale nie pytałam jeszcze lekarza o to , jutro idę na wizytę to zapytam.
 
Kobietki mam pytanie czy wam też w ciąży doskwiera ból pleców chodzi o odcinek lędźwiowy . Jak więcej pochodzę to zaraz mnie tak plecy bolą dajcie znać jak sobie z tym radzić ❤️
biła mnie czasem jak za długo idę lub stoję w miejscu, a jaki na to sposób dokładnie to nie wiem niestety ale tez chciałabym wiedzieć .
 
Ja w 14 tyg mam już wystający i przy obcisłym ubraniu nie da się ukryć 🙂 Przy pierwszej ciąży bardzo długo nie było nic widać, chyba dopiero po 20 tyg.
To ja 1 ciąża. Koniec 13 tyg i już go widać tzn przynajmniej ja go widzę , tak myślałam że to za wcześnie.....I mam wrażenie tez ze rosne wszerz....a mimo to na wadze może 0.5 kg więcej jest
 
reklama
Do góry