reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

A jeszcze jedno pytanie mi się nasunęło do Was - na długo przed ciążą przyjmowałyście kwas foliowy lub może wcale?
Od zeszłego lata gdzieś do stycznia folate (to chyba ta metylowana forma, o której pisała @Margeritka28 ) razem z innymi witaminami, później skończyło mi się opakowanie i olałam, a teraz znowu od samego początku ciąży.
 
reklama
Ja przyjmuje teraz od miesiąca , ale suplementy dla kobiet planujących ciąże . Tam jest tez dużo witamin , które są potrzebne
To ja podobnie, około miesiąc przed zajściem zaczęłam brać pregna start, oczywiście cały czas kontynuuję branie. Zdziwiło mnie trochę, że lekarz na wizycie powiedział mi, że leki wzbogacone innymi witaminami powinnam brać co drugi dzień 🤔 Sam kwas foliowy (np. folik) brać codziennie. Te z was, które przyjmują pregnę, bierzcie codziennie?
 
To ja podobnie, około miesiąc przed zajściem zaczęłam brać pregna start, oczywiście cały czas kontynuuję branie. Zdziwiło mnie trochę, że lekarz na wizycie powiedział mi, że leki wzbogacone innymi witaminami powinnam brać co drugi dzień 🤔 Sam kwas foliowy (np. folik) brać codziennie. Te z was, które przyjmują pregnę, bierzcie codziennie?
Ja biorę pregnę codziennie i zaczynam się zastanawiać czy te biegunki rano nie są związane właśnie z nią. Biorę witaminy wieczorem, a rano zawsze mnie dopada posiedzenie w łazience 🙈
 
Ja mam jutro dopiero 🤞
Biorę
To ja podobnie, około miesiąc przed zajściem zaczęłam brać pregna start, oczywiście cały czas kontynuuję branie. Zdziwiło mnie trochę, że lekarz na wizycie powiedział mi, że leki wzbogacone innymi witaminami powinnam brać co drugi dzień 🤔 Sam kwas foliowy (np. folik) brać codziennie. Te z was, które przyjmują pregnę, bierzcie codziennie?
Łykam Pregnę codziennie.
 
To ja podobnie, około miesiąc przed zajściem zaczęłam brać pregna start, oczywiście cały czas kontynuuję branie. Zdziwiło mnie trochę, że lekarz na wizycie powiedział mi, że leki wzbogacone innymi witaminami powinnam brać co drugi dzień 🤔 Sam kwas foliowy (np. folik) brać codziennie. Te z was, które przyjmują pregnę, bierzcie codziennie?
Ja od stycznia biorę Puerie Uno . Fajny skład i osobna kapsułka z DHA
 
reklama
Do góry