reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Dostałam Gensulin N, na instrukcji od lekarza mam pomiędzy 21 a 22. Zaczynam od 5 jednostek. Jak glukometr rano na czczo pokaże, że mam 90 to już wieczorem mam podnieść o 1 jednostkę. Jak 89 to już ok i zostaje przy tym co było. Dzisiaj po insulinie mialam 86 czyli pięknie.
Ooo super ja w poprzedmich ciazach mialam.ta gensulin i tez dobrze na mnie dzialala.teraz mam insulartad i niestety ale codziennie mam ponad 100 na czczo. Zobacze co jutro powie diabetolog moze mi zmieni imsuline . Ja juz wczoraj wzielam.22 jednostki i nic nie zbilo..Taki sam cukier mialam bez insuliny.
 
reklama
Mój mąż w ogóle jest taki że musi być w ruchu. Zawsze rano wstawal brał psa szedł na zakupy, na targ, potem robił nam śniadanko, lecila z małą na plac zabaw, potem zaś z psem spacer. Teraz mu tego strasznie brakuje, nie ma co ze sobą zrobić.
Kochana Ty się może zastanów nad tym labkiem jeszcze, mój kiedyś też był ciągle w ruchu a jak w pewnym momencie brakło powodów do aktywności i przysiadł do kompa, to nie idzie go ruszyć już od paru lat 😫 Ledwo na spacery zaciągam 😅 Aż sama się zastanawiam nad psem, chociaż jesteśmy oboje kociarzami. No i z pieskiem, ogólnie ze zwierzętami, dzieci się lepiej chowają :) Ale decyzja oczywiście Twoja, nic na siłę.
 
Ooo super ja w poprzedmich ciazach mialam.ta gensulin i tez dobrze na mnie dzialala.teraz mam insulartad i niestety ale codziennie mam ponad 100 na czczo. Zobacze co jutro powie diabetolog moze mi zmieni imsuline . Ja juz wczoraj wzielam.22 jednostki i nic nie zbilo..Taki sam cukier mialam bez insuliny.
Ciekawe czemu nie wypisali Ci tej samej co miałaś wcześniej. Skoro dobrze działała... Daj znać jak po wizycie. Ja kontrolną mam 15stego. Ciekawe czy będę miała też tą krótko działająca na dzień. Oby nie.
 
Ja mam 12+6 i tez od dwóch dni boli mnie dół brzucha niby podobne do bóli miesiączkowych ale nie do końca, teraz w piątek jedziemy na weekend do Zakopanego i się zastanawiam czy iść do lekarza jeszcze w tym tygodniu, chociaż na wizycie lekarz mi mówił, że to normalne i jeśli mie ma plamień to nie powinnam się martwić. Nie planuje łazić po górach tylko wjechać na kasprowy albo dolina Chochołowską, jak nie dam rady iść to ciuchcie chyba jeżdżą 😁
I ja mam tak samo od dwóch dni.. pobolewa na dole, niby lekko ale się odczuwa. Wcześniej miałam jedynie przy bokach, teraz jakby centralnie na środku.. może też pójdę wcześniej do gin o ile nie minie i nadal będzie mnie to stresować.
 
reklama
Ostatni dzień maja🙈 Pamiętam jak na początku wątku napisałam, że moim celem jest dotrwanie do majówki. Potem kolejny miesiąc, czyli żeby prenatalne wyszły ok.
Ciągle boję się o ciążę, ale jestem tak szczęśliwa, że brak mi słów 🥰 Dzisiaj 13+0 ❣️

Parę tygodni temu zrobiłam rezerwację nad morzem na czerwiec i wyjazd uzależniony był od powodzenia ciąży. Za 1,5 tyg wyjeżdzam wałęsać się po półwyspie Helskim ☺️ pogoda powinna być trochę lepsza niż w ostatnim czasie.

Powoli myślę o tym, żeby powiedzieć przełożonym o ciąży. Powinnam dać im czas na znalezienie zastępstwa. U mnie to będzie grubszy temat, bo nie ma nikogo w pracy, kto mógłby mnie zastąpić. To będzie rekrutacja, w której będę musiała brać udział. Zwolnienie chciałabym zacząć we wrześniu…
Teraz to będzie z górki. Magiczny 13 tydzień zaczęty 😊 zazdroszczę wakacji, my w tym roku obejdziemy się smakiem, bo za 2 tygodnie mam dwie komunię A w sierpniu dwa wesela😁
 
Do góry