reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

W żadnej ciąży nie bolały mnie piersi, ani nie miałam mdłości. Mam już dwoje dzieci. Teraz też nie mam ani mdłości, anie bolą mnie piersi. Nie doszukuj się na siłę, bo zwariujesz. :)
W pierwszej ciąży masakraycznie bolały mnie piersi cała ciążę, tak miałam spuchnięte że porobiły mi się rozstępy, w drugiej ciazy wogole mnie nie bolały i nie spuchły, a teraz delikatnie pobolewają
 
reklama
Dziewczyny a powiedzcie mi czy jak bolą Was piersi to bolą cały czas tak samo? Czy raz bolą, raz mniej, innym razem prawie w ogole? Bo może schizuje ale co chwile sprawdzam czy mnie bolą. Tak samo z mdlosciami. Jak mnie dłużej nie mdli to sie martwie. Jak jest z tym u Was?
Mnie niemalże non-stop. W nocy na chwilę odpuścić. Jak się zapomnę i zacznę zbiegać że schodów, to momentalnie zwalniam 🙈 ale nie miałam tak w każdej ciąży.
 
Hej. Ja dzisiaj też troszkę plamie. Nie wiem skad mogą być. Niestety następna wizyta za ponad 2 tygodnie. Może pogadam z teściowa i mężem i jakoś uda się we wtorek. Po prostu sie martwię troszkę. Wymioty i mdłości też są, ból piersi, więc mam nadzieję, że okruszek zyje.
 
Kurczę, musiałam iść dzisiaj do innego labo, bo alab zamknięty. I nie będę miała wyników wcześniej niż w poniedziałek😩 skisnę ze stresu.
Jest mi fuuuuj🤢
 
Hej. Ja dzisiaj też troszkę plamie. Nie wiem skad mogą być. Niestety następna wizyta za ponad 2 tygodnie. Może pogadam z teściowa i mężem i jakoś uda się we wtorek. Po prostu sie martwię troszkę. Wymioty i mdłości też są, ból piersi, więc mam nadzieję, że okruszek zyje.
Z plamieniem możesz się nawet na IP/SOR zgłosić do szpitala, zrobią USG i jak wszystko ok, to dadza luteinę/duphaston
 
reklama
Ja sobie mierzę codziennie temperaturę. Ogólnie to dobre 10 lat mierzę😅
I mam schizę, bo dzisiaj lekki spadek🙄 w 1.ciązy też były lekkie wahania, następne dwie ciąże już pięknie wykresy szły do góry...
Chociaż próbuję to sobie tłumaczyć tym, że ogólnie zrobiło się zimno, spałam odkryta i może to dlatego... jeszcze jak na złość nie miałam wczoraj wyników bety i muszę czekać do poniedziałku...🙄 niby nic innego się nie dzieje, więc może ten spadek bez znaczenia... Ale już mam zasiane w głowie ziarno niepewności...
 
Do góry