reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

reklama
bylam na wizycie. ktg ok, szyjka zamknieta. Nic sie nie dzieje. Na 5 listopada mam skierowanie do szpitala. Licze ze moze jednak wczesniej sie zacznie bo czuje ze beda mi chcieli na sile wywolywac bo niby z OM mam termin na 26.11 ale jeszcxe w 32 dniu cyklu mialam negatywny test betaHCG wiec jest przesuniecie na bank i ze wszstkich usg mi termin na 6.12 wychodzil

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
bylam na wizycie. ktg ok, szyjka zamknieta. Nic sie nie dzieje. Na 5 listopada mam skierowanie do szpitala. Licze ze moze jednak wczesniej sie zacznie bo czuje ze beda mi chcieli na sile wywolywac bo niby z OM mam termin na 26.11 ale jeszcxe w 32 dniu cyklu mialam negatywny test betaHCG wiec jest przesuniecie na bank i ze wszstkich usg mi termin na 6.12 wychodzil

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Oo to razem będziemy szpitalować :) mnie też wszędzie Mikołajki wychodzą

♡ 39 tc jeszcze dwa tygodnie do spotkania z Lilcią ♡
 
Hej dziewczynki! Ja dziś po ktg i badaniu... Pan doktor stwierdził, że do weekendu powinno ruszyć :D rozwarcie jest na 2-3cm i mam się nie zdziwić jak wody odejdą bo pęcherz się napina.... Brr zaczynam się bać :p

Super. No to się chyba na porodówce nie spotkamy :) a mnie ciiiiisza.....
 
bylam na wizycie. ktg ok, szyjka zamknieta. Nic sie nie dzieje. Na 5 listopada mam skierowanie do szpitala. Licze ze moze jednak wczesniej sie zacznie bo czuje ze beda mi chcieli na sile wywolywac bo niby z OM mam termin na 26.11 ale jeszcxe w 32 dniu cyklu mialam negatywny test betaHCG wiec jest przesuniecie na bank i ze wszstkich usg mi termin na 6.12 wychodzil

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Dołączysz do mikolajkowego mamusiowego :)?
 
reklama
Dołączysz do mikolajkowego mamusiowego :)?
jest duze prawdopodobienstwo;) dzis rozmawialam z polozna i poza 4s poradzila mi olej rycynowy. Jeszcze odczekam do 39t i chyba zaryzykuje.
Kwestia tego ze ja juz zwyczajnie padam ze zmeczenia. Nie wiem jak to wytlumaczyc. Tzn niby nic mi nie jest ale wieczorem to jakby mi ktos zabral podloge spod nog. 2 godziny chodze po mieszkaniu, sapie, miejsca nie moge sobie znalezc. Usiasc zle, lezec zle, w koncu laduje w pozycji kolankowo-lokciowej i maz mi plecy glaszcze to jakos sie uspokajam. Tak jakby moj organizm chcial juz rodzic a cos go blokuje?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Do góry