reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniówki w kuchni:-)

Ja podawałam różnie. Z kuskusem (bo najszybciej) z ryżem (a dokładnie na ryżu), z makaronem w kształcie ryżu a raz nawet z kaszą, ale to najmniej reprezentacyjna wersja.
 
reklama
Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju więc już większość jadłam oczywiście można je modyfikować ;)

Mam też przepis na sałatkę z makaronem podziałam przepis więc napiszę z głowy :-p
- makaron muszelki
- ser zółty
- pieczarki marynowane
- papryka świeża
- szynka

Makaron ugotować, pokropić pieczarki, paprykę szynkę w kostkę
ser zółty zetrzeć i wszystko wymieszać dodać majonez i przyprawy.
Ja jeszcze do sałatek dodaję odrobine musztardy, fajny wyrazisty smak wychodzi
 
:-) ja też mam w planach ją robić
a ja mówię na nią sałatka gyros bo w sumie tak się mówi ale na komputerze mam zapisaną czosnkowa
 
Fiolka ja też często robię tą sałatke i też nazywam gyros ale mięso marynuję dzień wcześniej w przyprawie, aby przesiąknęło.
Robię tak, że na spód troche pekinki poszatkowanej, połowa mięsa i polewam keczupem, potem ogórki,cebula,majonez,kukurydza,mięso, keczup i pekinka na to:-)
 
Vivienne bardzo fajny przepis, uwielbiam naleśniki pod każdą postacią a ten przepis musowo muszę wypróbować.
 
reklama
Ja już dawno planowałam naleśniki w sosie lub "tort z naleśników" przekładany mięsem, serem i pieczarkami. Kiedyś jadłam i był pyszny.
Dziś na obiad też miałam naleśniki (kupione w sklepie ale sami je robili i są zawsze świeże) i może komuś spodoba się pomysł... do farszu - sera białego na słodko dodali pokrojone w plasterki winogrona i kawałeczki ananasa. Boskie.
 
Do góry