kasiamaj
mama 2007/2010
my wróciliśmy ze spacerku-Kuba poznał Roksanę-uczepiła sie go i wszędzie za nim biegała chciała go ciągle za rękę trzymać!!!


-i wołała za nim dzidziaaaaaa!!!-jak jej uciekał


widzieliśmy też kotka-od którego nie chciał odejść...i na koniec się rozryczał!:-(
Kata-bardzo mnie to cieszy że lepiej sie czujesz!!! i że odpoczęłaś.
Weroniczko-niech Tadzio zdrowieje-i pogoda choć troszkę Wam się polepszy.
Aga-sama ją zgłoszę na casting

-a tak Ładna z niej bestja

Paula-dziekuję;-)



-i wołała za nim dzidziaaaaaa!!!-jak jej uciekał


widzieliśmy też kotka-od którego nie chciał odejść...i na koniec się rozryczał!:-(
Kata-bardzo mnie to cieszy że lepiej sie czujesz!!! i że odpoczęłaś.
Weroniczko-niech Tadzio zdrowieje-i pogoda choć troszkę Wam się polepszy.
Aga-sama ją zgłoszę na casting


-a tak Ładna z niej bestja

Paula-dziekuję;-)



chodzi ci o komentarze? jeśli tak to ja z sympatii do ciebie :-)