• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Paula-ok-u nas za pół godz bedę lać wodę
JouerDansSonBain01.gif
SeLaverLesDents01.gif

a potem...
Bebe44.gif
 
reklama
hej
juz po lekarzu i u mamy dzis byłam i jestem wykonczona:(
niestety szczepienia nie bylo:( wszystko ok z mała zdrowa ale tuz przed wkuciem powiedziałam lekarce ze wpycha paluszka do ucha i zeby zajrzała ja dotykałam wczesniej uszko i mala wigóle nie reagowała czyli oki tak myslałam:(i dlatego nie interweniowałam a tu ona zaglada i mówi stop nie szczepimy zapalenie ucha ....szok zadnych objawów tylko te dłubanie w uszku a ona zawsze lubiła sie ciagac za uszka i masz babo placek:( w poniedziałek mamy wizyte u laryngologa i zobaczymy czy nie da antybiotyku osz kuzwa mac zawsze cos a po konsultacji z lekarka doszłysmy do wniosku ze to po tym katarze przeszło na uszko :( i juz mam przyczyne czemu jest taka marudna :( moja bidulka
a teraz powiedzcie mi która przechodziła zapalenie uszka u brzdaca i co za leki dostała jak moge was prosic oczywiscia
lece bo mała juz wykapana:) pa moze potem wpadne
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry