kasiamaj
mama 2007/2010
witam.......
pierwsza.
noc u nas spokojnie minęła.
Kuba przespał całą.J też trochę lepiej....tylko jeszcze gnaty go bolą.
a co u Was mamuśki???
a to nasze butki.-dodam że pod zapinkami jest gumka-co ułatwia wkładanie sandałka.
miłego dnia wszystkim!!!!



pierwsza.
noc u nas spokojnie minęła.
Kuba przespał całą.J też trochę lepiej....tylko jeszcze gnaty go bolą.a co u Was mamuśki???
a to nasze butki.-dodam że pod zapinkami jest gumka-co ułatwia wkładanie sandałka.
miłego dnia wszystkim!!!!




Ostatnia edycja:







