• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

i jeszcze mnie rozlozylo buuuuuuuuuuuuuuu, katar katar i gardlo mnie boli buuuuuuuuuuuu

to moja wina, wracalam z Wawy i wlaczalam klimatyzacje w samochodzie i wylaczalam, i przez to zazibilam siebie i mojego kubunia :-(:-(:-(:angry::angry::angry:
 
reklama
no widzisz Jutreznko jaka to bywasz mało mądra!!!!(czyt.głupia:-p)
moze do lekarza sie umów....pokurujecie się razem z Kubusiem:tak:
zdrówka!

nooo Kasia od razu lepiej....zabki wyszczotkowane,wynitkowane....
 
reklama
Ela to druga dzisiaj??? nie za duzo??
wlasnie wisze Eli kawe,nieee?? hihhi

ja nie jestem jakis tam kawoszem....bardziej lubuje sie w herbatkach:tak:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry