• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
tak tak 2
ja pije 2 dziennie zawsze:) zdarza sie ze 3 i 4 :)
ale ja pije rozpuszczalna z 1 łyzeczki z 1 łyz płasciutka cukru:)
dawaj mam tez i herbatku zwykła czarna owocowa i zielona tez mam:)
 
Oj Elcia żebyś była bliżej...:sorry2:;-)[/QUOTE]


oj Paula no juz nie przesadzaj
wsiadaj w swojego nowego helikoptera i juz za 3 min u mnie sie meldujesz :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry