• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
mój też sie właśnie obudził-i znów tyle nasikał :-p

ciekawe jak moja sasiadeczka-dziś miała operację-wycinali jej torbiel na jajniku.:-(

Kata-wpadnie i nam po garach nastrzela :szok::-D:-p
 
no i uciekla nam Ela....wymigała sie od odpowiedzi:tak::-D

Kasia;-)

o rany jak wiercą na dole...debile!!! pies mi się budzi...dobrze,ze Mufinkowi to nie przeszkadza:tak:
 
i ja uciekam bo młody ciągnie mnie za pasek od swetra i duda woła-hmmmm....
może dada dziecko chce iść-kurcze a tak piździ :wściekła/y::-(

Zyczę wszystkim smacznego-obiadku

i do wieczorka.-pa.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry