elcia12
Grudniowa mama Oliwii
"tu " czyli gdzie??????jakby co to ja tego nie napisalam....;-)
Elcia ale normalnie tu mu stoi???
Ela Paula kupila sobie teraz odrzutowiec,helikopter to przeszlosc![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
"tu " czyli gdzie??????jakby co to ja tego nie napisalam....;-)
Elcia ale normalnie tu mu stoi???
Ela Paula kupila sobie teraz odrzutowiec,helikopter to przeszlosc![]()
Stefcia I nic się nie wygadałaś że jedziesz do PL.... ;-)http://www.tekstura.eu/product_info.php?products_id=229
Zresztą coś tam wspominały mimochodem