• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

dobry wieczor

ja tylko z doskoku, mam dopiero z powrotem internet ale i tak bede was odwiedziala z doskoku bo teraz cale dnie spedzamy na dworze a czas jaki jestesmy w domu poswiecam na domowe obowiazki

w lipcu bede w Polsce to moze znajde wiecej czasu na netowanie

pozdrawiam wszystkie serdecznie i zawsze o was pamietam
 
reklama
dzieki dziewczyny za info o bagazu podręcznym.
kurcze jaka w domu nerwówka..chyba dzis pojde spac o 2/3 jak dobrze pojdzie bo narazie to jakos ciezko nam idzie . niby juz jestesmy spakowani , ale jeszcze chce ogarnąć sajgon w domu bo nie lubie wracac do balaganu...

wiec spadam i zycze wam przyjemnego tygodnia, i duuuuzo duuzo słonca:tak:
buziaki
 
Viki udanej i spokojnej podróży :-) a słoneczko to Ty nam przywieź ze sobą ;-) bo na razie się nie zapowiada. ;-)
Czekamy na piękne zdjęcia :-)

U mnie koło 3 stopni jest :eek::crazy:

Jutrzenka :-p;-):-)

Magda witaj... kope lat... co tak rzadko nas odwiedzasz? Śmigasz już autkiem?
Pochwal się! :-):-):-):-)

Weronika to co ten dziadek fotgrafował na chrzcinach wnuczki? :-) przecież same foty gwiazdy powinny być...

Ewedja miałam wczoraj o Ciebie pytać i proszę, pokazałaś się... ucałuj małego od ciotek... ;-)
 
viki- udanego wypoczynku :-)
Magdalenka- kope lat! :-)
ewedia- j/w...:-p:-D
Aga- wiesz, ja dla swietego spokoju bym sie przeszla, najwyzej lekarz powie "z czym pani do mnie przychodzi, chlopak zdrow jak ryba...." i przynajmniej bedziesz spokojna
Kasiamaj- ja tez nie pomoge, bo nigdy smecty nie podawalam....

I ja tez zmykam.... nie doczekalam sie stefanki, to robie focha i ide spac...;-):-)
 
aaaaaaaaa dzien dobry!!!:-):-):-)

pierwsza,pierwsza...tralalalaaaa...hahahaaa...wygrałam!!! nie wiem co....ale niewazne:-D:-D:-D

pozdrawiam cieplutko i życzę miłej soboty pełnej uśmiechu i całusów:tak::-)
paaaaaaa:-):-):-):-)
 
reklama
Hej!

Co by tu Wam powiedzieć ciekawego, hmmmmmmmm...
Nic się nie dzieje... Niby słońce na dworze, ale za ciepło (przynajmniej dla mnie) to nie jest.
W domu tak się wyziębiło, że szok...

Zaraz jadę do lekarza i połazić po CH. NO i jakiś nowy zestaw książek kupić :-)
Wstawać śpiochy!
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry