jutrzenka
Szczęsliwa mamusia :)))
dzien dobry
pogoda niby lepsza ale to nie to co slonce i ciepelko, ach kiedy to lato przyjdzie
kuba spi od 10, zupa sie gotuje, jak wstanie jedzemy do mojej iostry na ptysie z bita smietana wlasnej produkcji mojej mamy i kawke.
a wieczorem may isc do R brata na grilla tylko pogda niepewna. Musimy sie dogadac odnosnie wyjazdu na dlugi weekend
Stefcia wyschlas ???

Ewedja, Magda kope lat
mielgo dnia
pogoda niby lepsza ale to nie to co slonce i ciepelko, ach kiedy to lato przyjdzie
kuba spi od 10, zupa sie gotuje, jak wstanie jedzemy do mojej iostry na ptysie z bita smietana wlasnej produkcji mojej mamy i kawke.
a wieczorem may isc do R brata na grilla tylko pogda niepewna. Musimy sie dogadac odnosnie wyjazdu na dlugi weekend
Stefcia wyschlas ???


Ewedja, Magda kope lat
mielgo dnia
, jakieś roboty są i odcięli a ja miałam tyle prania
)



nie lubię... 
