reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Witam!:-)
 

Załączniki

  • SANY0187.JPG
    SANY0187.JPG
    146,5 KB · Wyświetleń: 21
witaj Ewa miło ci znowu widziec na bb
pewnie ze cie przyjmiemy pisz co tam u ciebie jak malenstwo?:-):-):-):-):-)
 
;-) dzięki dziewczynki!
u Adasia wszystko dobrze, rośnie jak na drożdżach i dzielnie znosi mój powrót do pracy... lepiej zdecydowanie niż ja. mija własnie drugi tydzień, kiedy to w trybikach firmy już jestem. z jednej strony się cieszę, że wróciłam, z drugiej pęka mi serducho... bo jak wracam to widzę ile mi umyka...

pisze z pracy, więc nie mam jak wkleić bieżących fotek ;-(
ale np. ze chrztu jaki miał mały - w ostatnią niedzielę - są na blogu adasiowy.blogspot.com

tak patrzę na wasze skarbki i aż trudno uwierzyć, że maluch takie duuuuuże!
 
ładne ładne;-);-):tak::tak::tak:
mała znów płacze MAAAAAAARUDA ale i tak ja kocham:-D:-D:-D:-D
Ewciu buuuu zapomniałam ze ty tez do pracy wracasz powodzenia zyczymy i zagladaj do nas
a Adasiowi wyszły juz zabki?
 
Ostatnia edycja:
Kurcze dziewczyny młody ma gorączkę. Nic po za tym mu nie dolega. No może troszkę bardziej marudny i śpiący. Ale to chyba od ząbków bo nie pozwala sobie dotknąć dziąsełka. W każdym razie i tak jedziemy na wieś bo tam będzie też moja mama i będę się czuć z nią bezpieczniej jak to będzie jakieś przeziębienie lub inne dziadostwo:confused::confused::confused:

Ewa witaj na nowo kochana. Co u Was słychać?
 
weroniczka pewnie wam tez juz własnie zabki zaczynaja dokuczac
jejku jak te nasze maluszki musz sie meczyc bym chciała zeby mnie bolało nawet3 razy mocniej niz moja lalunie:tak::tak::tak::tak::tak:
laski ja teraz dokładnie ogladnełam dziasełka małej i dolne przy samym dole ma tak jakby niteczki bardzo czerwone kurcze dziwnie to wyglada? wy tez takie macie?
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Dziewczynki i Maluszki i przede wszystkim dziekujemy baaaardzo za zyczenia polowkowo-urodzinowe!:-)
Swoja droga , ze tez akurat w piatek to wypadlo!;-):-) A Kaya chyba coz wyczula, ze jakis szczeolny dzien bo o 4:30 na jedzonko wstala i dopiero o 8 znow zasnela (wczesniej jej marudzenie przeszkadzalo spac:tak:) Pewnie sie dziecko o prezent dopominalo, a nam wylecialo z glowy to "swieto", no bo kto tak wczesnie trzezwo mysli?;-):-)

Ewcia witaj spowrotem! Brakowalo tutaj Ciebie:tak:
Weroniczka, ja tez ogromnie gratuluje, podziwiam (i troche zazdroszcze:tak:)! I trzymam kciuki za mala ksiezniczke, chociaz najwazniejsze zeby zdrowa dzidzia byla:tak::-)
Jejku, Elcia jesli u Twojej Malutkiej zabkowanie sie tak objawia, to az sie boje co moze byc u nas, bo narazie tez nic sie nie przebija, i tylko chwilowe, napadowe marudzenia byly, ale czasem az rece opadaja, bo nie wiadomo jak ulzyc tym naszym bidulkom..:baffled:
Przy okazji super, ze Pablowi i Jasiowi dolegliwosci minely...Moglyby te dzieciaczki wcale nie chorowac!
No wlasnie Basia, biedniutki ten Twoj syneczek, ale staraj sie byc dobrej mysli...Trzymamy kciuki, za Jego zdrowko!:tak:
Jutrzenka i tak Cie podziwiam, ze jestes na biezaco, ale to niewatpliwie plus dostepu do internetu w pracy;-), ale co tam najwazniejsze ze zagladasz. No i fajnie, ze samochodzik juz kupiony, oby sie dobrze sprawowal:-)

No nie dam rady na wszystko sie wypowiedziec, bo mi miejsca nie starczy, zwlaszcza ze jeszcze tak egoistycznie chcialam sie pochwalic, ze we wtorek przylatuje moja kochana kuzyneczka i choc przez trzy tygodnie bede sie mogla nia nacieszyc, bo tak cholernie brakuje mi tu jakiejs bliskiej kobitki:-)
Aaa, no i we wtorek tez niunia na szczepionke musi pojsc...Brrrr nawet mi sie o tym nie chce myslec....

Aha, Jutrzenka to Ty mialas cukrzyce ciazowa? A kazali Ci potem jeszcze raz badania robic? Bo ja mam skierowanie na test (tez z glukoza -fuj), tylko ze w poradni cukrzycowej kazali mi zrobic 6 tyg po porodzie (co juz jakis czas temu minelo;-)), a moja gin kazala to zrobic dopiero jak przestane karmic, na co sie jeszcze nie zanosi, wiec sie zastanawiam kiedy w koncu to zrobic...

No i przypomnialo mi sie tez : Ataata trzymam kciuki za ta nowa prace i oby sie udalo pogodzic z obowiazkami mamy:-)

No to narazie cmokam wszystkie mamuski po kolei i Lukiego oczywiscie na 6 miesiac tez!!!!
 
reklama
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA KAI I ŁUKASZKA NA PÓŁMETEK:-):-)
Witam w te południe:-):-)
EWCIA witaj:-)
WERONICZKA gratuluję i trzymam kciuki mocno:tak:
A co do meczu to się nie wypowiadam bo nie oglądałam;-)przyjechała wczoraj moja siostra z Holandi niespodziankę nam zrobiła:tak::szok::-D
Mój mały dzisiaj jest super przyłuż do rany :szok:chyba z powodu cioci chrzesnej spał tylko 45minut a teraz wojarzy:szok::-D
I nocka też super:tak: Pogoda dzisiaj no cóż deszczyk i nie ma spacerku:wściekła/y::tak:
Miłego popołudnia dziewczynki ;-):-)
Zaglądne póżniej laseczki:tak::-)
 
Do góry