reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzien 2009 - o nas

pytanie - niedługo mamy pierwszą rocznicę ślubu... czy taką rocznicę się w ogóle obchodzi? z rodzinką? tylko we dwoje? jak to jest? robi się prezenty małżonkowi?? ktoś doradzi?:confused::confused::confused:

My pierwszą rocznicę (papierową) obchodziliśmy we dwoje poszliśmy na romantyczną kolację, od M dostałam kwiaty, ja mu tez kupiłam jakiś symboliczny drobiazg.:-)
 
reklama
magdas my mamy pierwszą rocznicę w najbliższą niedzielę (30 sierpnia), ale szybko zleciało. I coś sobie pewnie wymyślimy, aby ją uczcić. Może kolacja, wyjście do kina, zobaczymy.
 
My pierwszą rocznicę (papierową) obchodziliśmy we dwoje poszliśmy na romantyczną kolację, od M dostałam kwiaty, ja mu tez kupiłam jakiś symboliczny drobiazg.:-)


My właśnie dzisiaj mamy 5-tą rocznicę. Ja mężowi kupiłam spodnie (okazało się, że są za małe :-p), a on mi krem Vichy - na zmarszczki :-p:-D ( a potem się tłumaczył, że to na mimiczne ;-):-D)
 
Georgina
woj. śląskie, niedaleko Tychów (co by za dużo nie zdradzać:p)
Zawód: Chcę zostać BHPowcem, jeszcze nie pracuję w zawodzie, ale już niebawem:-) Na razie się doszkalam (studia o tym kier. - zaoczne). Wcześniej byłam nianią niejednej dziewczyneczki, fajna fucha, ale kończę z tym bo Perła niebawem na świat zawita:-)
Ciąża: pierwsza, upragniona, wymarzona, wymodlona:-)
Termin: 22 grudzień
Płeć dziecka: dziewczynka, dwa razy potwierdzone na 100%:)
Zamężna?: Nie zamężna, ale ślub 1 maja:-) 2010.
Hobby: lubię dalekie podróże, mogłabym czytać i czytać nt ciąży i dzieci, internet, książki.
 
Ola - to ja:tak:

Która ile ma lat? 34
Z jakich miast są? Ząbki, pod Wa-wką
Która to ciąża? pierwsza
Czym sie zajmuję? pracuję, maluję i generalnie rosnę ;-)
Co lubię? żeglować
Czekamy na chłopca czy na dziewczynkę? mówią, że chłopiec - klejnoty pokazuje chętniej niż buźkę :biggrin2:
Ciąża była zaplanowana czy niespodzianka? planowana, oczekiwana wiele miesięcy
 
Witam:-)
mam 27 latek,w pazdzierniku bedzie juz ich 28:)jestem ze starogardu gdanskiego ale od ponad 5 lat mieszkam w irlandii.to moja pierwsza ciaza,staralismy sie o dzidzie 2,5roku i w koncu juz zrezygnowalismy i BUUUM!!:))zaszlam w ciaze:)nie znamy plci dzidzi i chcemy zeby pozostalo to niespodzianka,dowiemy sie w grudniu:)pozdrawiam wszystkie przyszle grudniowe mamusie:)mam nadzieje ze znajde tu wiele pomocy bo troszke zielona jestem i cala ta sytuacja jest dla mnie nowa aczkolwiek cudowna:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Witam Grudniowe Mamusie !!:-)
Imię: Ilona
Wiek: 24 lata
Miasto: Sosnowiec
Która ciąża?: pierwsza
Czym się zajmuje: studiuje, pracuje w świetlicy socjoterapeutycznej i jestem wice prezesem wolontariatu na L4;-)
Co lubię: wiele rzeczy;-) np. dobrą książkę, wypoczynek na łonie natury, rozmowy z moim mężem, zwierzęta itd.
Czekamy na: chłopca. Od samego początku czuliśmy, że to będzie synek i to się potwierdziło
Ciąża była zaplanowana czy niespodzianka?: Planowana –niespodzianka.:-D
Termin: 23.12.09
 
Do góry