reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Ech ja wczoraj zajechałam do tego dentysty, mówię mu co i jak, a on mnie się pyta czy mi się nie robi suchy zębodół-jak ja bym kurna wiedziała co to, i powiedział, że jak ból się nie zwiększa to tak może być, no do cholery jasnej czyli na cierpienie jestem skazana-za***iście.
Aż moi się nie chce pisać nic więcej.
Mamy 4 ząbka (prawa górna jedynka)

KUPINOSIA dlatego w szkole nigdy ale to nigdy nie zdecyduję się na bycie w trójce klasowej w szkole.

NETKA gratuluję ząbka. Z moim butem pogryziony, przez psa było tak, że jak weszłam do tej koleżanki to położyłam te buty do kartonu który stał na pufie przy wejściu ale jej mąż wychodził w międzyczasie z mieszkania, coą tam brał z kartonu i zostawił moje buty na podłodze a młode pieski wiadomo uwielbiają buty.
Gratuluje zębolka.

KOTA drzwi stoją otworem;-)

270... cieszę się, że remont idzie pełną parą.
 
reklama
dzień dobry
ja cały dzień miałam problemy żeby wejść na bb na komórce i już myślałam, że jak odpalę to będę miała dużo do czytania a tu taka niespodzianka... weekendowo, cicho i spokojnie.
Młody u dziadków, M w pracy a ja posprzątałam i poprasowałam.
zaraz po niego jade ale jeszcze cieszę się ostatnimi minutami ciszy i spokoju!!

Najlepszego dla Mikołaja, Emilki i Kalinki!!
 
Czesc mamuśki :)

Gdzie sie podziewacie??? Tez myslalam ze tu bedzie czytania i czytania a tu taka cisza... Bylam dzis caly dzien w pracy. Mimo ze zaklad w sobote zamylam o 14 to dzis siedzialam niemal do 16 :eek: No ale cóż, czasami trzeba. Pozniej szybkie zakupy, oczywiscie spozywcze, bo na nic innego nie mialam juz siły. A pomyslec ze w tygodniu myslalam ze w sobote po pracy kupie sobie cos dla siebie :baffled: Niestety, bylam tak zmeczona ze chodzic po sklepach mialam taka ochote jak glodny... No wiadomo co ;-).

Alus na szczescie juz spi, mialam oglądac "Mam talent" ale wierzcie ze nawet nie chce mi sie sluchac telewizora.

Dostalam dzis wizualizacje kuchni na maila, teraz musze sie zdecydowac na kolory, jakie mają byc i do pon dac znac. Chcialam wam wkleic i pokazac, ale nie umiem :zawstydzona/y:. Moze pozniej jakos mi sie uda, zobaczę.

2701 po wszystkich swietych? To juz niedlugo :) Kup tesciowej tort, na pozegnanie ;)

Dorotar, wspolczuję.....

Netka gratuluję :)
 
Hejka.Wszystkiego najlepszego dla Emiki i Kalinki:-)
Ja wczoraj zarobiona na maxa. Miałam ciężki dzień, złapałam jakiegoś doła (wiem jakiego ale to innym razem na zamkniętym) i tylko dzieci ucierpiały:szok: Wieczorem nie miałam neta. Dziś zrobiłam kupę roboty-przebrałam ubrania wszystkich dzieci i częśc posegregowałam. Jeszcze mam tego trochę, ale może w poniedziałek. Teraz jestem już padnięta i patrzę przez pół otwarte oczka.
Mikołaj dziękuje za życzenia. Ach , przypomniał mi się poród...
 
Zgrozo...mlody coraz wczesniej sie budzi :-( dzis 05:16. Wkurza mnie to bo nijak potem mu drzemki zrobić bo już o 7 jest spiocy więc zawsze musi spać 3 razy w ciagu dnia żeby chociaż do 19 dociagnac.

U nas wirusa ciąg dalszy...serio mam dość. Nosz kurde żeby nie było żadnych leków?? Wczoraj pojechałam na IP z Benem bo katar taki ze masakra, kaszel w nocy i w dzień tez, wczoraj już ani kaszki, ani obiadku, troche mleka popil i oprócz jogurtu nic. Sprawdzili wszystko i jak zwykle nic z nim wg nich nie jest bo słuchowo czysto, to czym ja mam do cholery go wyleczyć z przeziębienia czy cokolwiek to jest? Jak zwykle paracetamolem... Szkoda chyba moich nerwów ;(

Spóźnione życzenia dla wszystkich grudniaczkow. U mnie jak zwykle chroniczny brak czasu :-( chciałabym się wiecej udzielać ale jak już znajdę moment żeby gdzieś doczytac, to zawsze cieżko odpisac, albo ja taka niezaradna życiowo :-(

Tu już 6, więc czekam z niecierpliwością na 7 żeby znów położyć się do łóżka bo padam ;-(

Miłej niedzieli
 
Najlepsze życzenia dla wczorajszych solenizantów , dzisiejszych i następnych;-)

Jestem wykończona, w dzień aż mi się w głowie kręci, potrzebuję snu, a tu nie ma kiedy - zero jakiegokolwiek zrozumienia ze strony domowników. W nocy Bartek już 2 z rzędu jęczy, popłakuje , sam nie wiem co chce, więc budzę się co godzinę ...znowu zęby? Tz poszedł wczoraj na imprezę w okazji dnia nauczyciela- i wrócił o 3 wstawiony, nie wiem k.... co on robił tak długo:wściekła/y:Nie odzywam się do niego . Zmykam, już nie smęcę....miłej niedzieli!
 
Milva witaj w klubie.. Ja też cały dzień z młodym, zero pomocy,spał w ciągu dnia aż 40 minut.. A M. jeszcze jak poszedł do pracy wczoraj o 13, to wrócił o 6:20 i jeszcze zamiast przyjść do łóżka, otworzył sobie flaszke z moim tatą i pili? więc wstałam , powiedziałam co myślę :wściekła/y: i koniec spania bo młody się obudził. Teraz M. śpi a ja siedzę z dzieckiem i nawet nie chce mi się komentować.
 
Ale tu cisza. Czytam ale nic nie piszę. Nie mam weny.
Ninka zdrowa, ja też, P -złego diabli nie biorą...
Buziaki dla wczorajszych solenizantów!
 
My wczoraj świetowalismy rocznicę ślubu, więc nie było okazji....:
Wszystkiego Najlepszego dla wczorajszych jubilatów. Oraz samych pomyslności dla dzisiejszych. Lenka wysyła buziaczki.

Do tej pory odsypialiśmy i nawet dziecko się dopiero obudziło:-).
Co do choroby Lenki to chyba jednak to była trzydniówka, bo wcozraj ja obsypało i dzisiaj jeszcze ma ślady wysypki. Jutro do pediatry mamy iśc na kotrolę.
dorotar, z chęcia cie odwiedzę, jak będziemy w okilicach mojej mamy. jesli mieszkasz w tym żyrardowie między rawą maz a warszawą?:-)
 
reklama
czesc dziewczyny,
widze, ze weekendowa cisza.
mam pytanie do mam starszaczkow: kiedy skoncza sie te niespokojne nocki????? :baffled::angry:
my dzis ruszamy na tour de markety budowlane, oczy mam na zapalkach, pogoda nie sprzyja pozytywnemu nastawieniu, ehh

milej niedzieli kochane!
 
Do góry