reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

dzieckopiatku- a ja 6 tydzien 4 dzien :) he zazdroszcze USG ja mam dopiero po swietach ...
a co do tych leków to ja tez mam czasem bóle podbrzusza tak jak czasem boli mnie jak mam okres ale nic mi nie przepisał lekarz wyjsnił ze to teraz normalne :( niewiem juz teraz czy miał racje czy nie
 
reklama
No to tylko się cieszyć:) ja myśle zapisać się na po świętach, dziewczyny radziły żeby po 6tyg iść :) mi nic nie dolega narazie, tzn częściej sikam :) jakbym testu nie zrobiła, to nie podejrzewałabym ciąży :) ale cieszę się ogromnie i pomyślałam, że wstawię suwaczek, bo co ma być to będzie :) już kocham bardzo moją kruszynkę, chociaż jej nie czuję i nie widzę :)
 
nanusia13, mi też powiedział, że to normalne, ale przedwczoraj miałam naprawdę dość silne bóle, jak przed miesiączką, a miesiączki zwykle miałam bolesne, poza tym pęcherzyk jest nieco spłaszczony, lekarz powiedział, że faktycznie mógł być jakiś skurcz i dlatego przepisał leki. Mam nadzieję, że obie damy radę i będzie dobrze!
trzymam kciuki za wszystkie przyszłe MAMY!
 
Witajcie :)
I cześć Dagne :)
przybyłam z wątku starania po raz pierwszy i z kiedy i jakie pierwsze objawy. Gratuluję innym przyszłym mamusiom :)
 
no dziewczyny wychodze wlasnie do gina mam wizyte pierwsza o 14, trzymajcie kciuki bo sie boję zdam pozniej relacje co i jak
 
Dziewczyny, kiedy wstawiłyście suwaczki ciązowe.? wiem, głupota ale boje się że jak wstawię, to stanie się coś złego
Kochana, ja wstawiłam chyba na drugi dzień po zrobieniu testu, jeszcze przed terminem @... Co ma być, to będzie! ;-) Niczego wstawieniem suwaczka nie zmienisz, ale możesz oczka nacieszyć no i wiadomo, że wszystko będzie dobrze! :tak:

dziewczynyyy czy to jest mozliwe by w 6 tyg miec juz jakies zachcianki :)???????????
Chyba możliwe ;-) Mnie złapały w poniedziałek wieczorem przed drzwiami wejściowymi do firmy :szok::-D

dagne ja też jeszcze nie wstawiam suwaczka, poczekam jeszcze chociaz tydzień. Przede wszystkim dlatego, że jeszcze nie znam dokładnej daty porodu. Za tydzień mam wizytę i mam nadzieję, że już poznam.
Becia, ja mam dlatego 2 suwaczki ;-)

ale sie tu dzieje kobietki :-) Jak fajnie ze tyle przyszlych mamusiek do nas dolaczylo:-) Ja pospalam dzis do 10:tak: Cudownie hehe.Slonko swieci,a ja dzis biore sie za pozadki i moze bedzie grill na obiad hehe. Jak narazie czuje sie dobrze,ale znajac moje niekontrolowane mdlosci to dopadna mnie nieoczekiwanie;-) I dobrze,dam rade hehe. Milego dzionka i udanego weekendu.Dbajcie o siebie i brzuszki;-)
Czarnykot podziel się grillem, co?... U mnie szaro-buro-ponuro i chyba deszcz będzie :-( Tobie również miłego dnia i weekendu życzę! :tak:
Cześć dziewczyny!!!

Z wielką przyjemnością dołączam do grona grudniowych mam :) to moja pierwsza ciąża, 5 tydzień w toku, więc jestem pełna obaw i nadziei.

ściakam mocno!
Witajcie :)
przybyłam z wątku starania po raz pierwszy i z kiedy i jakie pierwsze objawy. Gratuluję innym przyszłym mamusiom :)

Gratulacje i witamy na wątku :-D
no dziewczyny wychodze wlasnie do gina mam wizyte pierwsza o 14, trzymajcie kciuki bo sie boję zdam pozniej relacje co i jak
Kciuki trzymam :-) :tak: Napisz po powrocie wszystko co i jak! :-)
 
reklama
Do góry