reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

inka trzymam kciuki zaciśnięte żebyś urodziła dzisiaj i żeby wszystko było w porządku.

My z Maciusiem byliśmy dzisiaj w szpitalu na wizycie ale to w odpowiednim wątku :-)
Dzisiaj troszkę pojeździliśmy samochodem i widać że Maciuś lubi być wożony bo jak samochód jechał był cichutko a gdy tylko jakiś postój zaczynał skrzeczeć :-) Teraz moje chłopaki śpią obaj padli o jednej porze a ja mam czas na posiedzenie sobie na necie :-) w ogóle nie odczułam że są święta jednak święta w PL są inne tu tego niestety nie ma, ale mam dwóch najwspanialszych facetów przy sobie i to jest najważniejsze.

mamaOskarka życzę szybkiego powrotu do zdrówka :-)

dorotar wszystkiego najlepszego z okazji urodzin spełnienia wszystkich marzeń dużo zdrówka dla Ciebie i Twoich pociech :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ależ zazdroszczę Ince... :) już ma niunia przy sobie...
Kurcze powiem Wam, że nie uwierzę już jak będę w ciąży następnej, jak lekarz powie mi, że urodzę w 80% wcześniej ;p hahah... bo kurka, chodzę od 36tyg z rozwarciem, zgładzoną szyjką, a od 2 tyg mam skurcze i co?? Małej się wcale, a wcale nie spieszy...
I pamiętam jak Mła pisała, że nie czuje się "przeterminowana", tak ja się czuję i to w 200% !!!

Venus, a ty? zaciskasz nogi do 1???
 
dagne- ja od końca listopada też chodzę z rozwarciem itp. Lekarze w szpitalu mówili, że na początku grudnia urodzę, a tu du...a
Bardzo zależało mi aby urodzić przed świętami, a teraz jest to mi chyba obojętne. Chociaż fajnie jeśli malutka wyjdzie na świat jutro, pojutrze lub już w nowym roku, ale ja to sobie mogę marzyć, ona i tak zrobi co będzie chciała
 
Hej dziewczyny
Jak tam mineły wam swieta?bo ja co dziennie bywałam na ktg bo na dzis miałam termin.
A mam pytanie
Czy któraś z was w czasie ciazy dostała jakiegos uczulenia?
Bo mi w piatek wyszło uczulenie na palcach u rak i u stóp.
Jak byłam na ktg to pytałam lekarza i powiedział ze to jakas alergia na cos co zjadłam tylko ze ja jem wciaz to samo ,kazał pic mi wapno.
Troche sie boje tej wysypki a przy tym strasznie swedzi,mam nadzieje ze jutro dostane sie do dermatologa.
A wy co o tym sadzicie?
 
dagne ja się czuję mega przeterminowana :p Spojenie boli ciągle, nie mogę siedzieć, w nocy jak do kibelka wstaję to chyba z 15 min zanim ból ustąpi. Dziś łapały mnie skurcze co jakiś czas ale nic poza tym. Mnie będą trzymać do 2 tygodni po terminie :wściekła/y: Już mi położna zapowiedziała, że w razie co 31 do szpitala na wywołanie. Może ubłagam jeden dzień wcześniej bo już nie daję rady.

dorotar sto lat!!!
 
Święta święta i po świętach ?

jak minęły ? chyba nie zbyt pojadły rozpakowane bo trzeba uważać?

ile zostało zapakowanych mam ? hm...

Jak wasze maluchy sypiają mój je o 24 i śpi do 5... przybrał przez 12 dni 700 gram.


aaaa i pomyłka w rozpakowanych jest bo mój MIŁOSZ URODZIŁ SIĘ 14.12


Gratuluję Inka


I najlepszego dla solenizantki
 
Dorotar- 100 LAT ! :-)

My od Wigilii już w domku. Kochana teściowa specjalnie dla mnie narobiła pierogów i krokietów z serem :-) Moja trzylatka ładnie zaakceptowała dzidzie. Na razie nie widzę zazdrości. Znosi jej zabawki, głaszcze , ciągle całuje, ale jest mało delikatna i muszę pilnować :baffled: Kasie karmie tylko cycem. W szpitalu ładnie przybierała na wadze. Mąż spisuje się na medal. Tak więc na razie wszystko ok i oby tak dalej :tak:
Trzymam kciuki za nasze ciężaróweczki !
 
reklama
Witam:)prawie po swietach...
No to co mozna powolik rodzic heheheehe...najadlam sie pysznosci ze normalnie masakra:p teraz mi obojetnie...ale do 1 moze poczekac:)

To czekanie najgorsze.....
To ile nas zostalo kochaane do rozpakowania???

Inka ale ci sie udalo...tak chialas grudzien...

Asko jestes??:)a jak sie nastawiasz na drugi porod??boisz sie czy co??

dorotar ale mloda dupa jestes:) stolatek:)

bajeczka Ty to cchyba jestes najmocniej przeterminowana??czy jeszcze ktoras tak mocno??
a mowia ze 2 niby szybciej sie rodzi;/
 
Do góry